Як поміняти салонний фільтр на форді.

Одним з критеріїв для комфортної поїздки на автомобілі є чисте повітря в салоні. Щоб підтримувати його чистоту, необхідно своєчасно проводити заміну повітряного фільтра салону.
Вам знадобиться
  • - торцевої ключ на 13
  • - набір головок типу зірочка
  • - новий салонний фільтр
  • - дрантя
Інструкція
1
Демонтуйте підводки обох двірників, захисних панелей під лобовим склом і кронштейн кріплення до скла. Використовуйте торцевої ключ на13.
2
Викриття 5 саморізів, що кріплять панель, що закриває доступ до повітряного фільтру.Тяніте панель вздовж лобового скла вниз. Зніміть ці панелі разом з пластмасовою направляючої, кріпить їх до лобового скла. Роз'єднаєте ці панелі і спрямовуючу. Промийте панелі (особливо кріплення, які входять в направляючу). Пластикову направляючу почистіть викруткою з намотаною на неї ганчір'ям.
3
Вийміть старий фільтр. Очистіть короб, в якому стоїть фільтр від сміття. Відстебніть засувку вгорі короба і витягніть старий фільтр. Протріть короб дрантям від пилу. Поставте новий фільтр в короб (спочатку встановіть нижню частину фільтра в короб, а потім заведіть в короб верхню частину) і заклацніть засувку.
4
Голівкою з тріскачкою і маленьким подовжувачем, відкрутіть три гайки на 10, які кріплять педаль газу. Відкрутіть три самореза, які кріплять кришку фільтра . Вийміть старий фільтр і вставте новий, стиснувши його гармошкою. Встановіть все зняте назад.
Корисна порада
В базі, з заводу, стоїть простий фільтр. Можна встановити вугільний фільтр (LAK293, 5510K).