Як вбудувати посудомийку. стіна на кухні з нішею в кутку Як краще вбудувати гарнітур.

Побутова техніка, що стає все більш популярною. Посудомийні машини займають місце на кухні як предмет першої необхідності, який виконує за вас всю саму не любимо роботу. В магазинах побутової техніки вони представлені в широкому асортименті, від різних виробників і в великому ціновому діапазоні. Кожен може вибрати машину за своїм смаком і відповідно до необхідної саме йому технічною характеристикою. Вбудована посудомийна техніка встановлюється в спеціальну нішу в кухонному гарнітурі і буває повністю закритою дверкою шафи або частково відкритою.
Інструкція
1
Купуючи посудомийну машину встраиваемого типу вже маючи кухонний гарнітур, в який ви її будете встановлювати переконайтеся, що вона підходить по висоті і розміром наявної ніші для вбудовування. Якщо ви придбали посудомийну машину, а гарнітур будете купувати або замовляти потім, то купуйте його з нішами для вбудованої побутової техніки відповідними розміром вже наявної техніки.
2
Основне завдання для встановлення і вбудовування посудомийної машини є її установка в відведену для неї нішу і підключення до системи водопроводу, каналізації та електромережі.
3
Встановлювати посудомийну машину необхідно рівно і бажано мати вільний простір, а не ставити щільно до стінок шафи. Якщо у вашій моделі передбачені спеціальні кріплення, то закріпіть машину на них відповідно до інструкції від виробника.
4
Для підключення до водопроводу і каналізації придбайте спеціальний розвідний двійник або трійник, якщо ви додатково збираєтеся підключити пральну машину. Щільно з'єднайте заливний та зливний шланг до системи розводки. Підключати посудомийну машину краще до системи холодного водопостачання. Це дозволить продовжити термін її служби.
5
До електроживленню потрібно підключати в окрему розетку має заземлення і безпосередньо, не використовуючи подовжувачі та перехідники.
6
Найкраще, якщо установку та підключення посудомийної машини ви довірите професійному майстру з сервісу. В даний час торгові точки часто пропонують доставку і установку посудомийних машин за їх рахунок. Не відмовляйтеся від даної пропозиції.