Як користуватися бінарними годинами і де їх купити.

Бінарний годинник - пристрій новомодне, хоча і трохи незрозуміле. На них немає ні стрілок, ні циферблата, зате безліч красиво миготливих лампочок, як у фільмах про космічні пригоди. Складність лише в тому, як розпізнати по цих светодиодам, скільки зараз часу. Але відшукати в них певну логіку все-таки можна. У кожного годинника своя система кодування. На прикладі найпопулярніших з них, можна навчитися премудростям та інших моделей.

Що стосується покупки таких годин, то придбати їх можна як у звичайних магазинах, так і замовити на сайті виробника, що може обійтися вам ще дешевше. Однак пам'ятайте, що годинник годинах ворожнечу. Особливо це позначається на ціні. Скажімо, японські або німецькі моделі обійдуться вам в 5-8 тисяч, а китайські аналоги можуть коштувати і по 300 рублів. Але і якість у них відповідне.

Годинники Tokyoflash Kisai Broke по зовнішній окружності вогників показують годинник, у внутрішній - хвилини (одна точка = 5 хвилин). Лінія в центрі - хвилини, які потрібно додавати до хвилинам у внутрішньому колі.

Годинники Tokyoflash Nekura scramble мають 12 діодів з боків, 11 - посередині (так само, як і в Kisai Broke - це п'ятихвилинки), і 4 «додаткові хвилини» зверху.

У The One Samui Moon Binary, щоб зрозуміти, що за час зараз, потрібно складати цифри, які горять на панелі.

Модель Tokyoflash Kisai Light Speed . Дві доріжки справа - це годинник, а зліва - хвилини. Але на циферблаті є ще й ромби: +1 і +2 хвилини.

Як правило, бінарні годинник слідують цим принципам зчитування часу. Головне - натренуватися і звикнути.