Як зберігати шубу з норки влітку. апельсинова кірка захистить норку від молі.

Норковая шуба - дорогий предмет гардероба. Носиться тільки в холодну пору року. А більшу частину часу (восени, навесні і влітку) норкова шуба знаходиться в шафі. Щоб улюблена шубка прослужила більш ніж одну зиму, вона повинна правильно зберігатися. Якщо це робити недбало і неправильно, шуба втратить свій блиск, а хутро може стати жорстким і звалятися. Ось кілька корисних порад, як зберігати шубу з норки.
Інструкція
1
Перш, ніж повісити шубу на зберігання, приведіть її в ідеальний стан. Злегка смахніте пил, струсіть хутро. Не розчісуйте і не протирайте хутро. Це тільки зашкодить виробу. Будь-які плями повинні віддалятися з шуби якомога раніше. Якщо ви помітили забруднення на шубі, не вішайте її в шафу на тривале зберігання, залишивши пляму до наступного сезону. Віднесіть шубу в професійну хімчистку. Не намагайтеся видалити пляму самостійно. Ви можете зіпсувати хутро, і його буде неможливо відновити. І, навіть якщо ви досить рідко одягаєте норкову шубу, візьміть за правило чистити хутро не рідше одного разу на рік.
2
Відремонтуйте пошкодження хутра перед зберіганням. Якщо у вас шуба з норки білого кольору, від сонячних променів вона може пожовтіти. Кваліфіковані хімчистки додають відбілювачі при обробці вашої шуби, а професійні ательє легко впораються із заміною зіпсованих шматків і потертих місць на хутрі.
3
Зберігайте норкову шубу в просторому місці. Якщо її помістити в вузький шафа між шкіряним пальто і дублянкою, хутро не зможе «дихати». Натуральне хутро потребує повітря, щоб виглядати свіжо. Ні в якому разі не кутайте вашу норкову шубу в поліетиленовий пакет для одягу. Рекомендується придбати спеціальний тканинний мішок для верхніх речей з отвором для вішалки. Крім того, шубу можна накрити великим паперовим пакетом.
4
Шафа для зберігання не повинен бути одночасно коморою для побутових хімічних речовин, чистячих рідин, пральних порошків і лаків для волосся. Якщо хоч трохи з хімії потрапить на хутро, це призведе до незворотного пошкодження норки.
5
Не використовуйте нафталін. Він також містить деякі хімічні речовини, які можуть зашкодити шубі. Захищайте вашу норкову шубу від молі за допомогою сушеної апельсинової кірки, тютюну або листя герані. Якщо ви зберігаєте ваші зимові речі протягом тривалого часу, то вам необхідно замінювати цих «захисників» від молі кожні чотири місяці.
Зверніть увагу
Ніколи не розчісуйте хутро намоклої шуби. Зачекайте, поки він висохне. Не сушіть шубу біля батареї або обігрівача. Таке тепло тільки зіпсує хутро.
Корисна порада
Перевірте хутро шуби, щоб переконатися, що він у доброму стані. Стисніть частина шуби в кулаці і відпустіть її. Якщо хутро повернеться до своєї первісної форми, він у відмінному стані.
Норковая шуба є мрією багатьох жінок, але не кожна з них знає, що вона вимагає особливого догляду і зберігання. А це відіграє велику роль в терміні служби і зовнішньому вигляді хутряного вироби. Для того щоб норкова шуба зберігала свій колір і привабливість якомога довше, необхідно знати правила її зберігання.
Інструкція
1
Подбайте про те, щоб в шафу, де зберігається норкова шуба не потрапляли сонячні промені. В іншому випадку хутро може вицвісти, потьмяніти і назавжди втратити свою привабливість.
2
Зберігайте шубу з норки в спеціальному для неї чохлі. При цьому тканина чохла не повинна фарбуватися. Чохол повинен бути чорного або синього кольору.
3
Систематично провітрюйте шафа, де зберігається шуба з норки .
4
Не вішайте шубу занадто щільно з іншим одягом. Забезпечте доступ повітря до хутра.
5
Щоб зберегти хутро, кожні 4 місяці міняйте в шафі спеціально розміщення препарати, що захищають від молі.
6
Періодично діставайте шубу з шафи і провітрюйте на свіжому повітрі.
7
Для зберігання шуби з норки в шафі обов'язково використовуйте широкі металеві плечики, і ні в якому разі не металеві. Інакше шуба деформується і провіснет.
Корисна порада
Перед тим як повісити норкову шубу в шафу до наступного сезону, обов'язково почистіть її або самостійно, або скориставшись послугами хімчистки.