Як ставити дітям гірчичники. Як ставити дітям гірчичники.

Гірчичники є невід'ємними помічниками в лікуванні простудних захворювань, особливо у маленьких дітей. Купити гірчичники можна в аптеці, але для малюків краще купувати ті, що мають вигляд смужок, а не компресних пакетів. Гірчичники провокують вихід мокротиння з легких і швидко полегшують сухий кашель.
Інструкція
1
Змочіть гірчичник в теплій воді і прикладіть до шкіри на спинці або грудці. Шкіра повинна бути без видимих пошкоджень, інакше з'явиться сильне роздратування. Прикладайте гірчичник ближче до правої частини. Якщо шкіра у малюка чутлива, перед тим як поставити гірчичники покладіть марлю, так дратівливий ефект вдасться скоротити.
2
Покладіть рушник на поставлені гірчичники. Для посилення ефекту можна покласти і целофановий мішечок, печіння при цьому буде значно сильніше, але ефект посилиться. Тільки от не кожна дитина буде терпіти і доведеться прибрати компрес раніше покладеного часу.
3
Закрийте малюка ковдрою, а через 5-15 хвилин видаліть гірчичники і протріть шкіру вологим рушником. При необхідності нанесіть живильний крем. Час впливу залежить від витривалості малюка, деякі діти починають плакати вже через кілька хвилин і відмовляються лежати, тому підбирайте оптимально підходяще кількість хвилин виходячи з конкретної ситуації.