Як зшити зі старих джинс спідницю. зшити спідницю зі старих джинсів.

Старі джинси іноді неможливо навіть віддати другу чи подрузі «у спадок»: тканина місцями занадто сильно протирається і брюки не підлягають шкарпетці. Якщо ви не хочете викидати їх, але і не можете носити в такому стані, зшийте з джинсів спідницю.
Інструкція
1
Розпоріть тканину по всіх швах, в тому числі відокремте пояс. Його відкладіть в сторону майже до закінчення роботи.
2
Розріжте тканину на квадратики. Розмір можете вибрати на свій розсуд, від 5 до 20 см, але оптимальна сторона - 9-10 см. З урахуванням припуску на шви в виробі квадратики матимуть боку 5-6 см.
3
Обмітайте квадратики по краям. У половини відгинайте всередину, в іншої половини назовні, щоб тканина мала товарний вигляд з обох сторін і не розпускали.
4
Сшейте квадратики, чергуючи обличчя і виворіт в шаховому порядку. Довжина повинна приблизно відповідати майбутньої довжині спідниці (від талії, наприклад, до колін), а ширина - обхвату ваших стегон в найширшому місці. Можете по закінченні зшивання перевірити, обмотавши тканину навколо талії і стегон. Якщо квадратиків бракує, пришийте ще. Зайві відсічі.
5
Зробіть виточки, щоб звузити спідницю до талії.
6
Пришийте пояс. Знайдіть гудзики, схожі на ту, що пришита до поясу, і пришити на рівній відстані на крайніх квадратиках справа. На ліву сторону пришийте петлі з відрізків атласної стрічки сірого або сіро-блакитного кольору.
У кожній дівчині в гардеробі напевно знайдуться старі джинси , які і викинути шкода і носити вже не можна. Зі старої, але цілком придатною речі можна зробити щось нове, оригінальне, яке буде тільки у вас. З старих джинсів можна зшити нову карколомну спідницю .
Вам знадобиться
  • Ножиці, нитка, голка, отпаривателі, канцелярський ніж, паєтки, стрази
Інструкція
1
Перш за все варто визначити якої довжини спідницю ви хочете зробити. Як тільки ви визначилися, приступайте до справи. Спочатку складіть джинси брючина до штанин і відзначте за допомогою крейди довжину спідниці. Потім гострими ножицями відріжте зайве.
2
Далі розпоріть внутрішні шви на штанин. Використовуйте при цьому спеціальні отпаривателі або звичайні манікюрні ножиці. Точно також розпоріть передній шов до блискавки. Акуратно складіть частини і змітайте перед спідниці. Верхню частину скласти внахлест і змітайте до кута, в результаті попереду у вас повинен вийти невеликий розріз.
3
Задню частину спідниці складіть разом і змітайте. Коли дійдете до крокової шва, рухайтеся по прямій. Потім виверніть спідницю на виворіт і відріжте зайве. За допомогою канцелярського ножа надайте спідниці поношений вигляд. Нижню частину трохи розпустіть, щоб отримати ефект бахроми. Обшийте кишені паєтками або наліпити навколо них стрази.