Як підібрати букет.

Відгадайте загадку: який подарунок доречний з будь-якого приводу - на весілля, день народження, ювілей, офіційне торжество, перше побачення і перший шкільний дзвінок? Звичайно ж, це букет квітів. От тільки як правильно підібрати букет ? Адже, погодьтеся, яскравий букет ик з айстр скоріше підійде для подарунка першій вчительці, ніж 50-річному ювіляру. Що ж, знаючи кілька правил, задачу з вибору підходящого букет а вирішити легше легкого.
Інструкція
1
Квіти по поводуСуществует кілька неписаних правил, що стосуються квіткових букет ов, преподносімих по якомусь приводу. «Офіційні» квіти - квіти для офіційних церемоній - гвоздики, кали, гладіолуси, троянди, хризантеми та півонії. Для наречених найкращим подарунком будуть букет и, що складаються з білих або ніжно-рожевих квітів: кал, гербер, троянд, тюльпанів та інших.
2
Квіти по полуполя і вік того, кому призначений букет , має значеніе.Так, наприклад, юним дівчатам найкраще дарувати неяскраві квіти, напіврозкривши або ще не розкрилися троянди білого або пастельного відтінку. Жінкам постарше підносять яскраві екзотичні орхідеї, лілії, рози.Маленькой дівчинці слід дарувати польові квіти або квіти яскравих відтінків на скороченому стеблі. Для чоловіків вибирають квіти на довгих стеблах з одиночним великим цветоносом (троянда, гвоздика, півонія, жоржини), які мають неяскравий глибокий відтінок. До речі, колір букет а також має значення. Для юних дівиць призначені букет и ніжних світлих відтінків, для друзів - бузкові і блакитні, для коханих - червоні, і універсальний колір - золотисті, бежеві, помаранчеві.
3
Кількість квітів у букет ЕКАК правило, кількість кольорів в букет е - непарне. Виняток - траурні квіткові композиції і вінки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8knL9mSzG3c
Зверніть увагу
Простежте за тим, щоб букет був зібраний у вашій присутності і з вибраних вами кольорів. Уникайте покупки готових букетів та букетів в корзинах. Вибравши букет, попросіть продавця оранжіровать його зеленню і сухоцвітом. Лише тоді кілька кольорів стануть прекрасним вишуканим букетом.
Корисна порада
Зрозуміло, ці поради правомірні в разі, якщо ви погано обізнані і смаках того, кому вибираєте букет. Якщо ж людина добре вам знаком - квіти слід купувати виходячи з його предпочтеній.Кстаті, за правилами етикету, букет вручається лівицею