Як вивчити польську мову.

Вивчення мов - це, безперечно, дуже захоплюючий і цікавий процес. Однак у той же час цей процес - ще й досить складний, причому неважливо, яку саме мову ви обрали. Спробуємо зараз розібратися, як діяти, якщо обраним мовою опинився польський.
Інструкція
1
Де можна швидше і легше всього вивчити польську мову, як не в самій Польщі? Вивчення мови серед її носіїв відбувається практично без праці, оскільки освоєння відбувається комплексно (постійне сприйняття мови на слух, практика мови, причому як усній, так і письмовій). До речі, зовсім необов'язково переїжджати до Польщі на постійне місце проживання, достатньо буде записатися на мов Перші курси (середня їх тривалість може варіюватися приблизно від місяця до трьох).
2
Мовні курси ви можете також пройти і у себе на батьківщині. Вони можуть проводитися, наприклад, у спеціалізованій лінгвістичної школі чи за будь-якого університеті (інституті). Там зазвичай заняття проходять в невеликих групах (в середньому від 5 до 10 осіб). Якщо ж вам більше до душі індивідуальні заняття, тоді можете знайти репетитора зі знанням польської. Однак не забувайте, що освоєння мови в групі відбувається значно швидше, ніж при заняттях один на один з викладачем.
3
Існує й інший варіант вивчення польської. Ви можете займатися повністю самостійно, не вдаючись до допомоги викладачів. Для цього необхідно заздалегідь придбати (або скачати в інтернеті) посібники, словники, аудіокурси, які нададуть вам початкові відомості про польською мовою і зададуть правильне спрямування в його вивченні. Крім того, на просторах інтернету ви можете знайти ресурси, що пропонують вивчати мову онлайн: поповнювати свій словниковий запас, тренувати вимову і багато іншого. Нерідко на таких сайтах вам на допомогу можуть прийти носії мови (наприклад, перевірять виконане вами вправу).
Корисна порада
Намагайтеся частіше прослуховувати аудіокурси, вони допоможуть вам у майбутньому без праці розуміти свого співрозмовника.