Як вибрати туш для вій.

Щоб зробити вії привабливими і додати погляду спокусливості, потрібна туш. Але до вибору туші потрібно підходити з відповідальністю. Від її якості залежить стан і здоров'я ваших очей.

Першим ділом визначитеся, для чого вам потрібна туш. Залежно від функціональності туші, вибирайте її щіточку. Якщо вії потрібно подовжити, то щетинки повинні розташовуватися на щіточці рівномірно. Підкручуюча щіточка за формою вигнута. А в туші, що додає об'єм, щіточка товста, з густо розташованими щетинками. Якщо вам потрібна туш, з якою ви можете ходити в басейн, під дощем, шукайте туш водостійку. Але змивати її доведеться спеціальним засобом.

Щоб у вас не почали сльозитися, свербіти або гноїтися очі, вибирайте собі гипоаллергенную туш.

Як туш поводитиметься на віях, можна дізнатися вже прямо в магазині. Скористайтеся тестерами. Туш не повинна розтікатися, сипатися, бути вже трохи засохлої. І подивіться в тестері на стан щіточки.

Колір туші також потрібно вибирати з обережністю. Якщо чорний і коричневий - це класика, то деякі кольорові туші виглядатимуть на ваших віях часом навіть пішло і вульгарно.

При виборі туші зверніть увагу і на її упаковку. Кольори і написи на ній не повинні розпливатися або виглядати нечіткими. Перевірте також дату виготовлення і термін придатності. Іноді «одяг» туші може сказати багато чого про її якість.