Як видалити пігментні плям на обличчі. Як прибрати пігментну пляму на обличчі.

Шкіра, схильна до появи веснянок і пігментних плям , в першу чергу потребує захисту від попадання ультрафіолетових променів. Крім того, раціон харчування повинен бути багатий вітамінами С і РР. А кількість уживаного кави має бути мінімальним. Позбутися від пігментних плям можна в домашніх умовах, вдаючись до відбілювання за допомогою народних засобів.
Інструкція
1
Маска з петрушкі.Смешайте 1 столову ложку соку петрушки, 1 столову ложку соку лимона, 1 столову ложку молока і 1 столову ложку меду. Отриману масу нанесіть на шкіру обличчя і тримайте протягом 30 хвилин, потім змийте теплою водою.
2
Огіркова маска.Свежій огірок натріть тертці, покладіть на марлеву серветку і прикладіть до обличчя на 30 хвилин. Робити цю процедуру бажано 3 рази на день протягом 14 днів.
3
Лимонний лосьон.Смешайте 1 столову ложку лимонного соку в 100 мілілітрах води. Даним розчином протирайте шкіру обличчя 3 рази на день
4
Лимонно - медова маска.Смешайте 1 столову ложку меду з 1 столовою ложкою лимонного соку. Нанесіть масу на серветку, покладіть на обличчя і тримайте протягом 25 хвилин.
5
Лимонно-білкова маска.Сок 1 лимона змішайте з 1 яєчним білком, 2 чайними ложками цукру і 100 мілілітрами води. Нанесіть на шкіру обличчя на 20 хвилин. Потім змийте теплою водою. Повторюйте процедуру через день.
6
Лимонно-Сметанова маска. Змішайте 1 столову ложку лимона і 1 столову ложку сметани. Нанесіть на шкіру обличчя і тримаєте близько 30 хвилин. Змийте прохолодною водою.
7
Лимонно-дріжджова маска.Смешайте 25 грам дріжджів з 1 столовою ложкою молока, додайте 1 чайну ложку лимонного соку. Суміш нанесіть на обличчя на 20 хвилин.
Корисна порада
Після застосування вибілювальної маски потрібно ретельно прополоскати шкіру водою і нанести на обличчя живильний крем. Відбілювання шкіри необхідно проводити ввечері, щоб уникнути попадання на шкіру сонячних променів.