Як створити локальне підключення. створення локального підключення в windows xp.

Комп'ютер підключений до локальної мережі, якщо на ньому встановлений мережевий адаптер і створена домашня або офісна мережа. Також якщо комп'ютер під управлінням операційної системи Windows XP Professional є частиною корпоративної мережі, то він також підключений до локальної мережі.
Інструкція
1
Підключення по локальній мережі відбувається автоматично (на відміну від інших видів підключень). Коли відбувається запуск комп'ютера, операційна система знаходить мережевий адаптер і автоматично встановлює підключення по локальній мережі. Для кожного виявленого мережного адаптера підключення по локальній мережі створюється автоматично.
2
В тому випадку, якщо на комп'ютері встановлено декілька різних мережевих адаптерів, необхідно відразу перейменувати всі підключення по локальних мережах. Тобто присвоїти кожному з них ім'я, характеризує тип відповідної мережі. Це робиться з метою уникнути плутанини в подальшому.
3
Якщо на вашому комп'ютері встановлений один мережевий адаптер, і ви хочете з його допомогою підключатися до різних мереж, для цього потрібно включати і відключати відповідні мережеві компоненти підключення по локальній мережі при кожній зміні мережі.
4
У випадку, якщо встановлено кілька мережевих адаптерів, необхідно включити або додати мережеві клієнти, служби і протоколи, необхідні для кожного локального підключення. Кожен з клієнтів, служб або протоколів включатиметься або додаватися також і для всіх інших мережевих підключень і підключень віддаленого доступу.
5
При внесенні змін до мережі потрібно змінити параметри чинного підключення по локальній мережі. За допомогою команда "Стан папки" Мережеві підключення "можна переглядати різні відомості про підключення: тривалість з'єднання, швидкість з'єднання, обсяг прийнятих та відправлених даних, засоби діагностики даного підключення.
Все більша кількість користувачів задаються метою налаштувати загальний доступ до інтернету для всіх комп'ютерів однієї локальної мережі. Для здійснення поставленої задачі існує кілька різних методів.
Вам знадобиться
  • мережеві кабелі, мережевий концентратор.
Інструкція
1
Давайте розглянемо приклад створення і налаштування локальної мережі із загальним доступом в інтернет з використанням мережевого концентратора. Варіант з маршрутизатором нам не підходить, тому що придбання даного обладнання спочатку розраховане на майбутню настройку підключення до інтернету.
2
Придбайте додаткову мережну карту. Встановіть її в один з комп'ютерів, що входять до складу локальної мережі. Поставтеся до вибору цього ПК з усією серйозністю. Справа в тому, що даний комп'ютер буде виконувати функції маршрутизатора, отже, він повинен володіти достатньою для цього потужністю. Крім цього, вимкнувши цей ПК, ви обірвете з'єднання з інтернетом для всієї мережі.
3
Налаштуйте з'єднання з інтернетом на вибраному вами комп'ютері. Якщо ви не можете зробити це самостійно, то попросіть вам допомогти фахівців технічної підтримки.
4
Для підключення комп'ютера до мережного концентратора використовуйте другий адаптер. Тепер ви отримали локальну мережу, один з комп'ютерів якої підключений до інтернету. Перейдіть до властивостей даного підключення. Відкрийте вкладку «Доступ». Активуйте пункт, який відповідає за дозвіл використання цього з'єднання з інтернетом іншими комп'ютерами локальної мережі.
5
Другий мережевий адаптер повинен автоматично отримати IP-адресу 192.168.0.1. Якщо цього не сталося, то введіть ці настройки самостійно.
6
Налаштування першого комп'ютера на цьому завершена. Перейдіть до іншого ПК. Відкрийте властивості мережевого адаптера, підключеного до концентратора. Перейдіть до налаштувань протоколу TCP/IPv4. Задайте статичний (постійний) IP-адресу, значення якого буде 192.168.0.N. Число N повинно бути менше 250.
7
Знайдіть поля «Бажаний сервер DNS» і «Основний шлюз». Заповніть їх значенням IP-адреси першого комп'ютера.
8
Здійсніть настройку залишилися комп'ютерів так, як це описано в двох попередніх кроках. Природно, число N має різнитися для кожного ПК.