Як налаштувати звук на веб камері. Як налаштувати usb Камрі на комп'ютер.

Все більше і більше людей по всьому світу спілкуються в мережі інтернет за допомогою веб-камер. Такий зв'язок не має кордонів, в більшості своїй безкоштовна, і, крім іншого, дозволяє бачити і чути співрозмовника, що знаходиться на іншому боці земної кулі. Однак перед тим, як почати розмову, потрібно налаштувати необхідне для нього обладнання. Зокрема, потрібно щоб почав працювати вбудований в веб-камеру мікрофон.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, веб-камера, програма Skype, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Переконайтеся, що мікрофон веб-камери підключений до комп'ютера. Якщо її кабель має єдиний роз'єм USB, мікрофон підключається по ньому ж. Якщо ж кабель веб-камери має на кінці розгалуження з окремим штекером для мікрофона, вставте його в мікрофон гніздо комп'ютера. Як правило, воно рожевого кольору і поруч з ним схематично зображено мікрофон.
2
Перевірте, щоб мікрофон був включений в системі. Для цього відкрийте меню «Звуки і аудіопристрої» в "Панелі управління" і натисніть кнопку «Додатково», щоб відкрити мікшер пристроїв. В смужці зі шкалою гучності мікрофона є пункт «вимкнений», якщо там стоїть галочка, заберіть її, а також підійміть бігунок на шкалі гучності мікрофона в верхнє становище.
3
Запустіть програму Skype. У рядку меню відкрийте вкладку «Інструменти» і виберіть пункт "Налаштування". У вікні, виберіть пункт "Налаштування звуку». У вікні праворуч відобразяться доступні настройки для мікрофона і динаміків. В поле настройки мікрофона є рядок вибору пристрою. Якщо мікрофон веб-камери підключений по USB, в цьому рядку необхідно вибрати «USB-мікрофон». Якщо мікрофон підключений через роз'єм на звуковій платі, міняти нічого не треба.
4
Під рядком вибору пристрою розташована шкала гучності мікрофона. Щоб збільшити або зменшити гучність, приберіть галочку біля напису «Дозволити автоматичне налаштування мікрофону» і пересуванням бігунка встановіть необхідний рівень гучності. Перевірити, як працює мікрофон, можна за допомогою тестового дзвінка програми Skype.