Як відредагувати автозавантаження.

В параметрах далеко не кожної програми можна виконати настройку її автозапуску. Однак системні засоби Windows дозволяють додавати в автозагрузку і видаляти з неї практично будь-яку програму.
Інструкція
1
Щоб додаток завантажувалося одночасно зі стартом операційної системи, відкрийте меню «Пуск» і перейдіть розділ "Всі програми". Відкрийте папку «Автозавантаження», клацнувши по ній правою кнопкою миші і вибравши команду "Відкрити". Перетягніть ярлик програми в цю папку. Після запуску Windows програма буде автоматично запущена.
2
Для видалення програми з автозавантаження відкрийте меню «Пуск», виберіть пункт меню «Виконати», введіть команду msconfig і натисніть "ОК". На екрані з'явиться вікно, в якому потрібно перейти на вкладку «Автозавантаження», знайти програму і зняти прапорець поруч з її назвою. Після перезавантаження ця програма буде виключена з автозапуску.
Зверніть увагу
Будьте уважні при редагуванні списку програм на вкладці "Автозавантаження" в меню «Конфігурація системи». Чи не знімайте прапорці для тих додатків, функції яких вам невідомі.