Як поставити акваріум.

Якщо ви прагнете створити куточок краси і спокою в своєму будинку, тоді оптимальним варіантом може стати акваріум . Відомо, що спостереження за рибками допомагає розслабитися. Звичайно, все це в тому випадку, коли штучне водоймище красиво оформлений і мешканці акваріум а здорові, а вам зручно за ним спостерігати. Вирішивши завести акваріум , потрібно визначити на чому буде стояти акваріум , де і як він буде розміщений і що для нього необхідно.
Інструкція
1
Вибираючи те, на чому буде стояти ваш акваріум , віддавайте перевагу тумбам заводським. Такі підставки, розраховані на вагу даної посудини з водою і зручні для розміщення обладнання та засобів догляду, а по-третє, мають рівну поверхню і стійкі до підвищеної вологості. Це дуже важливо і дозволяє уникнути протікання. Обов'язково перевірте, чи є поверхню, на яку ви збираєтеся поставити акваріум , рівною, горизонтальною і чистою!
2
Розташувати акваріум ви можете в будь-якій кімнаті - у спальні, вітальні, коридорі. Головна вимога - щоб він не стояв під прямими сонячними променями! Яскраве світло рибкам необхідний тільки під час нересту і авітамінозу. В інший час зайве світло принесе лише шкоду. Бажано якщо ви встановите його в самому темному місці кімнати. Так само акваріум потрібно ставити на значній відстані від вікна, так, щоб світло падало на його передню і бічну частини - біля стіни, перпендикулярної або протилежного вікна.
3
Так само подбайте про обладнання! Вам потрібно наступне: компресор, фільтр і нагрівач. Сучасні фільтри і компресори працюють відносно безшумно. Однак обов'язково проконсультуйтеся у продавців - наскільки шумно працює той чи інший прилад, як мінімізувати створюваний ним шум. А всі сучасні нагрівачі забезпечені автоматичним термостатом з регулятором температури.
Зверніть увагу
Чи не ставте акваріум біля піаніно, телевізора і музичного центру! Вашим рибкам буде погано. Вони не переносять електричне поле і неприродні вібрації.
Корисна порада
Виберете правильне місце. Головним критерієм має бути не те, де особисто вам зручніше його розмістити серед ваших меблів, а те, наскільки комфортно буде водним мешканцям в обраній зоні квартири.