Як висмикнути зуб будинку. Як висмикнути молочний зуб в домашніх умовах.

Висмикнути молочний зуб у малюка особливо важливо в строк. Якщо цього не зробити, коли він почне хитатися, наступний зуб , зростаючий під ним, може піти у бік і зуб ной ряд скривиться. Виривати молочні зуб и можна в домашніх умовах, а ось корінні небажано. Коренева система у постійних зуб ов розвинена на відміну від молочних. Видалити корінь повністю можна лише спеціальними щипцями. Тому якщо у вас проблема з корінним зуб ом, зверніться до стоматолога.
Інструкція
1
Щойно зуб почав хитатися посприяє цьому. Щодня нахиляйте його в різних напрямках. Чим краще зуб відокремитися від ясен, тим менш болюча буде процедура виривання.
2
Якщо під час розхитування зуб не випав сам, візьміть товсту нитку і обмотайте навколо підстави, бажано ближче до кореня. Різким рухом руки вирвіть зуб . Чи не попереджайте дитину про момент висмикування, він почне нервувати і в кров викинеться доза адреналіну. Коли гормон надходить в організм, кров починає йти швидше і довше.
3
Прикладіть стерильну ватку на місце утворилася лунки, і нехай малюк міцно притисне її. Після виривання молочного зуб а можна їсти близько 2-3 годин. Уже через тиждень ранка повинна затягнутися, іноді на це йде трохи більше часу.
Корисна порада
Якщо не вийшло вирвати зуб, але він при цьому сильно хитається, сходіть до найближчої стоматології та його видалять.
В дитячому віці під час зміни зубів з молочних на корінні висмикнути зуб в домашніх умовах не складе труднощів. Але якщо ви з якихось причин не можете його висмикнути, краще звернутися до стоматолога. Якщо випадає зуб буде заважати росту корінного, то прикус сформується неправильно, і виправити це можна буде тільки за допомогою брекетів.
Інструкція
1
Коли ви помітили, що зуб почав злегка хитатися, його потрібно продовжити розхитувати. Можна це робити за допомогою мови або пальців. Потрібно здійснювати рухи взад і вперед, а також з боку в строну.
2
Коли зуб буде сильно хитатися, його можна висмикнути. Для цього прив'яжіть товсту нитку до основи зуба і різко дерните.
3
Якщо зуб НЕ висмикнув, а дитині сильно боляче, то варто продовжити розхитування зуба.
4
В тому випадку, коли результату немає, сходіть в лікарню, лікар висмикне зуб менш ніж за хвилину.
5
Іноді починає хитатися корінний зуб, але висмикувати його самостійно не можна. Якщо ви вважаєте, що розхитався саме корінний зуб, то, можливо, це стоматит, гінгівіт або інші стоматологічні захворювання. в такому разі необхідно, не відкладаючи, звернутися до лікаря.