Як вибрати соковижималку.

Овочеві та фруктові соки ідеальні для постачання організму вітамінами і мінералами - особливо свіжовичавлені. Вони засвоюються майже миттєво, допомагають нормалізувати стан і перемогти хвороби, прискорюють виведення токсинів і шлаків з організму. Натуральні соки, на відміну від лікарських синтетичних препаратів, не створюють побічних ефектів.
Щоб приготувати вдома свіжовичавлений сік з овочів або фруктів, необхідна соковижималка. Вибираючи такий прилад, для початку треба визначити, для чого він потрібен. Якщо сік вичавлювати ви будете з різноманітних овочів і фруктів, краще зупинитися на універсальному варіанті. Звичайно, за вартістю це виходить трохи вище, але і можливості краще - вичавлювати соки можна не лише з груш і яблук, але і з буряка, моркви, капусти, готувати багаті вітамінами коктейлі. В різних типів соковижималок є свої особливості, які повинні бути враховані при виборі приладу. Їх краще розглянути докладніше.

Соковижималки для цитрусових

Соковижималки для цитрусових можуть використовуватися для переробки лимонів, апельсинів, мандаринів і грейпфрутів. Це не дуже дорогі прилади, та й влаштування їх складним не назвати. Вони складаються з моторчика, насадки у вигляді конуса і ємності для збору получившегося соку. Потужність у таких приладів коливається в діапазоні 20-80 Вт - чим вона більша, тим за часом швидше виходить віджати стакан сока.Еслі вибір припав на соковижималку для цитрусових, треба звернути увагу на те, який в приладі обсяг приймаючої ємності. Без консервантів вичавлений цитрусовий сік може зберігатися буквально 10-15 хвилин. Ємність повинна бути такою, щоб приготувати порцію-другу соку і негайно випити. Приблизний обсяг повинен бути 0,4-1,2 літра.

Соковижималки універсальні

За допомогою універсальної соковижималки можна отримати сік майже з усіх видів ягід, овочів і плодів. Перед початком використання неодмінно слід вивчити інструкцію - там має бути вказано і те, які саме фрукти і овочі можна переробити в даному приладі. Наприклад, соки з ягід з кісточками кшталт черешні виходять далеко не у всіх соковижималках. Потужність у соковижималок універсального типу більше, ніж у тих, що призначені для цитрусових - це приблизно 200-600 Вт Універсальні соковижималки за формою сепаратора діляться на конічні і циліндричні. Високий відсоток виходу готового соку досягається з використанням соковижималки з циліндричним сепаратором, але у такого приладу немає функції покидька переробленої м'якоті. Тобто після приготування соку прилад треба буде розбирати і вручну очищати сепаратор.У приладів з конічною формою сепаратора є призначений для збору макухи контейнер, і покидьок м'якоті не буде проблемою. Але вихід готового соку знижений приблизно до 70%. При покупці треба визначитися, що для вас краще - час, витрачений на очищення приладу, або гроші на більшу кількість сировини для переробки.