Як відкрити замок двері. відкрити замок на двері, без інструментів.

Уявіть таку ситуацію: приїхали ви на дачу, а ключ забули. А їхали до неї 268 км, і повертатися за ключем не резон. Що ж робити в такій ситуації? Адже треба якось потрапити всередину. Поради, наведені нижче, можливо, вам допоможуть.
Інструкція
1
Скористайтеся скріпкою, дротом, відмичкою, або чимось в такому роді. Якщо замок не надто складний, тобто без всяких численних захисних механізмів, то, можливо, вийде відкрити таким способом. Правда, потрібно мати досвід відкривання замка скріпкою/дротом, бо «на пальцях» легко не пояснити, потрібен наочний приклад. Так що якщо ви недосвідчений зломщик, то у вас навряд чи щось вийде таким чином. І це добре. Ну, в сенсі, що ви не зломщик.
2
Скористайтеся «серйозним» інструментом. Всі ювелірні способи розкрити замок більше підходять для злодіїв, які бояться справити зайвий шум і привернути чиюсь увагу. Якщо ж замок , двері і будинок ваші, то можете шуміти скільки завгодно, сусіди не набіжать з сокирами-вилами. До речі, у сусідів можете запозичити який-небудь важкий інструмент, наприклад, обценьки, і знести замок (якщо замок навісний).
3
Тренуйте удар ногою. Якщо ні сусідів з обценьками поблизу, та й замок НЕ навісний, а знаходиться всередині самої двері, то є інший спосіб. Нанесіть удар ногою в двері поруч із замком. Удар повинен бути не такий як у футболі. Бийте подушечками ступень. Причому повинен вийти саме удар, а не ляпанець. Двері при цьому вилетить з петель і, можливо, зламається (залізна не зламається, але її бити ногою марно), але якщо вам так хочеться потрапити всередину, то варто чимось жертвувати.
4
Зателефонуйте рятувальникам. Якщо сили не дозволяють винести двері, або двері сама не дозволить винести, то можна звернутися за допомогою в спеціальні служби. Не обов'язково дзвонити особисто Шойгу, існує досить багато компаній, який допомагають людям в таких ситуаціях. У них будь-яке обладнання знайдеться, правда, доведеться заплатити грошей. Та й почекати, коли до вас приїдуть на допомогу, адже їхати до вищезгаданої дачі 268 км. Правда, може, у вас на дачі є така служба, або замок виявився замкнутим зовсім не на дачі, а в місті, у вашій квартирі.
5
Поверніться, поки не пізно. Якщо все трапилося не в вашому основному житло і ключ дійсно десь забутий, то можна і повернуться за ним, адже повернуться ніколи не пізно. Удачи вам і намагайтеся не потрапляти в такі ситуації.
Зверніть увагу
Замки дверні. Сучасний дверний замок - це механізм, який представляє складну комбінацію замикаючих пристроїв або робочих штифтів, які забезпечують блокування. Від якості та надійності дверних замків залежить збереження нашого майна і особиста безпека. Установка замків на двері - важливий процес, тому немає необхідності поспішати з вибором.
Корисна порада
Класичні замки поділяються за типом застосування, кольором, розміром і якісними показниками, до яких можна віднести надійність і безшумність роботи. У більшості випадків на міжкімнатну двері так само, як і на двері в будинок, встановлюється замок. Найбільш поширені на сьогодні види замків для міжкімнатних дверей - традиційні механічні та магнітні.