Як випрати річ, щоб вона сіла. в Який температурі випрати річ що б вона сіла.

Речі невідповідні за розміром виглядають неохайно, але при бажанні їх розмір можна трохи зменшити. Правда зберегтися Чи форма речей колишньою, не можна стверджувати, іноді тканина деформується і нерівномірно зменшується в розмірах. Синтетичні матеріали не піддаються жодним способам впливу і не зменшуються.
Інструкція
1
Поперіть річ в гарячій воді. Додавати порошок необов'язково, якщо звичайно річ не забруднена. Колишні тканини можна прокип'ятити, так ефект буде набагато краще. А ось кольорові можуть втратити яскравість.
2
Діставши річ з гарячої води, швидко помістіть її в крижану. Можете додати колотий лід. При різкій зміні температури тканину зменшується. Зазвичай ширина залишається колишньою, а ось довжина скорочується на кілька сантиметрів.
3
Отожмите на сильних оборотах центрифуги. Якщо ви прали у пральній машині, поставте 1500 оборотів в хвилину. Чим сильніше віджим, тим більше шанс, що ви досягнете бажаного результату.
4
Повісьте річ сушитися на гарячу батарею. Не забудьте під тканину підкласти будь рушник, щоб не утворилося жовтих плям. Уже через кілька годин ви зможете оцінити результат роботи. Якщо річ деформувалася - не турбуйтеся, адже вона все одно не підходила вам за розміром.