Як отримати пошту на Яндексі.

Електронна пошта досі залишається одним з найбільш затребуваних варіантів обміну інформацією в інтернеті. Існує безліч різних сервісів, де можна завести електронну поштову скриньку. Найвідоміші серед них багато в чому схожі один на одного по набору функцій. А однією з найвідоміших вітчизняних поштових систем є Яндекс.Почта. Це популярний і перевірений часом сервіс.
Інструкція
1
Щоб отримати поштовий ящик в системі Яндекс, зайдіть на сайт mail.yandex.ru і клікніть на кнопку "завести пошту ". Після цього вас чекає коротка і стандартна процедура реєстрації.
2
В графах "Ім'я" і "Прізвище" вкажіть свої реальні дані. Це необов'язково, але бажано. Якщо ви забудете свій пароль, справжні дані допоможуть його відновити.
3
Логін - це ваш унікальний псевдонім, який підходить для всіх сервісів системи Яндекс. Пишеться він на латиниці, серед можливих знаків крім букв і цифр: одинарний дефіс і крапка. Довжина не більше 30 символів. Якщо бажаний вами логін буде зайнятий, система автоматично запропонує незайняті комбінації, близькі до вашого запиту.
4
Вибравши логін, необхідно вибрати пароль. Його довга варіюється від 6 до 20 знаків. Краще використовувати просто слово, але зрозуміле тільки вам. Приміром, улюблений режисер. Щоб зробити пароль більш захищеним, додайте цифр, або напишіть його, чергуючи великі і маленькі літери.
5
На випадок, якщо ви раптом все-таки забудете пароль, існує ряд швидко його відновити. Заповніть поля "секретне питання" і "відповідь", "інший e-mail", а також "мобільний телефон". Це ряд сервісів, створених спеціально для відновлення втраченого пароля.
6
Залишається лише прочитати і поставити галочку під користувача угодою. Після цього введіть код, довівши системі, що ви не скрипт для спаму. Тепер можна завершувати реєстрацію.
Корисна порада
Після входу в систему вас попросять заповнити додаткові дані про себе. Якщо ви хочете часто використовувати сервіси Яндекс, зробіть це.