Як вкоротити брюки. подгибка брюк чоловічих з фото клейовий.

Ідеально підходять за розміром і фасоном брюки рідко коли виявляються ще й ідеальними по довжині. Тому часто нам доводиться їх вкорочувати. Зробити це можна, підшитий брюки різними способами або скористатися спеціальною клейовою стрічкою.
Інструкція
1
Який би спосіб ви не вибрали, в першу чергу необхідно визначитися з довжиною штанів. Надіньте брюки і те взуття, в якій ви плануєте найчастіше ходити. Довжина брюк повинна доходити до каблука або бути трохи вище. Зафіксуйте шпильками потрібну довжину.
2
Розкладіть брюки на великому столі, відміряйте потрібну довжину на обох частинах брюк і відріжте низ, залишивши в запасі 3-5 см. Край необхідно обмітати.
3
Якщо користуватися голкою або швейною машинкою ви не любите, для вас найзручніший варіант - так звана "павутинка" або клейова стрічка, яка продається в будь-якому швейному магазині. Для білих брюк вибирайте білу, а для темних колір неважливий, оскільки клейовий стрічки все одно не буде видно (в білих брюках темна стрічка може просвічувати). Підігніть брюки по зазначеної лінії, вкладіть в підгин стрічку-павутинку і ретельно проутюжьте з двох сторін: при високій температурі стрічка як би розплавляється і проклеюють підгин. Такий спосіб не підходить для занадто товстих і еластичних тканин. Ще один мінус павутинки в тому, що при частих праннях вона може відклеюватися.
4
Інший спосіб - прошити підгин потайним швом. Цей спосіб підходить, наприклад, для вовняних тканин, де легко вводити голку так, щоб було непомітно з лицьового боку.
5
Джинси і інші бавовняні тканини найкраще прострачивается на машинці.
6
Чоловічі класичні брюки зазвичай підшивають за допомогою брючною тасьми. Відзначивши лінію підгину, потрібно прітачать тасьму на 0,2 см вище цієї лінії (тобто щоб тасьма "заходила" за підгин). Після цього підігніть брюки , залишаючи на лицьовій стороні 0,2 см тасьми. Це робиться для того, щоб під час шкарпетки тканина на брюках не зношується. Промітати і отутюжьте. Після цього зафіксуйте підгин клейовий стрічкою або підшитий вручну.
Корисна порада
При укорочуванні краще не використовувати подвійний підгин - він робить низ товстим і виділяється на брюках. Краще обмітати край і робити відкритий (одинарний) підгин.