Як стригти косу чубок. підстригти косу чубок самої.

Рідкісна сучасна зачіска обходиться без чубчика. Чубчик не тільки пом'якшує риси обличчя, з її допомогою можна заховати такі недоліки, як занадто високий лоб або шрам. Найбільшою любов'ю у сьогоднішніх красунь користується чубчик коса.
Вам знадобиться
  • - перукарські ножиці
  • - плоска гребінець
  • - затискачі для волосся
  • - пульверизатор з водою
  • - дзеркало
Інструкція
1
Перш, ніж приступати до моделювання чубчика, подумайте, якою вона має бути. Довгою або короткою, густою чи не дуже. Не мочіть сильно голову перед стрижкою. Мокре волосся стригти легше, але в цьому випадку без певного досвіду важко передбачити, як високо підскочить чубчик після стрижки.
2
Ретельно розчешіть, за допомогою гребінця відокремте півколом частину волосся, яку ви вирішили обстригти. Решту волосся зачешите назад і закріпіть затискачами.
3
Уявіть собі подумки вашу чубок , в який бік вона повинна дивитися. Враховуйте при цьому розташування звичайного вашого проділу і верхівки на голові.
4
Встаньте прямо перед дзеркалом, ще раз розчешіть волосся, злегка змочіть їх водою з пульверизатора.
5
Проведіть невеликий надріз на самому короткому ділянці майбутньої чубчика, намагайтеся робити це не надто високо, чубчик повинна починатися не вище рівня брів.
6
Тепер визначте максимальну довжину чубчика і зробіть з іншого її боку ще один надріз. Орієнтуючись на надрізи, зістрижіть волосся, ведучи ножиці по лінії зверху вниз.
7
Якщо ви сумніваєтеся, потрібну ви вибрали довжину, зістрижіть спочатку волосся по мінімуму, вз'ерошьте їх рукою, подивіться, що вийшло. При необхідності дострігіте чубок , поки та не стане такою, як ви і хотіли.
8
Підсохлі кінчики волосся можете злегка зістригти вістрям ножиць, спрямованих вертикально вгору, це допоможе чубчику виглядати більш природно.
Корисна порада
Чим гостріше ножиці, тим вдаліше вийде стрижка.
Більшість жінок зупиняють свій вибір на зачісці з чубчиком. З її допомогою вдається пом'якшити риси обличчя, приховати високий лоб, шрам або інші недоліки. Це дозволяє жінці відчувати себе більш впевненою. Останнім часом особливої популярності набула косий чубчик, вистригти яку можна в домашніх умовах.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зробити косу чубок, сядьте і уявіть її образ. Вам належить вирішити, буде вона густий чи ні, короткою, довгою і т.д. Також виберіть кут нахилу і сторону, куди дивитиметься чубчик. Це залежить від того, де ви зазвичай робите проділ.
2
Трохи намочіть волосся, проте не переборщіть з цим. В іншому випадку чубчик може підскочити вгору відразу на кілька сантиметрів, коли висохне. Для того щоб домогтися ідеального ефекту, використовуйте пульверизатор зі звичайною водою, за допомогою якого можна контролювати вологість волосся.
3
Акуратно розчешіть волосся за допомогою плоскої гребінця і відокремте ту частину, яка незабаром повинна перетворитися на чубок. Щоб решта локони не заважали, заколіть їх ззаду шпилькою або спеціальними зажимами.
4
Тепер встаньте перед дзеркалом так, щоб ви добре бачили свою голову і руки, розчешіть виділену пасмо і змочіть її.
5
Зробіть перший надріз, вибравши для цього найкоротший ділянку майбутньої чубчика.
6
Уважно слідкуйте за її рівнем, який повинен бути трохи нижче брів. Тепер відміряйте обрану довжину чубчика і зробіть ще один надріз з протилежного боку. Після цього акуратно з'єднайте ці позначки, рухаючись по діагоналі зверху вниз.
7
Якщо ви робите це перший раз, почніть з довшою чубчика. Після закінчення стрижки вз'ерошьте волосся рукою і подивіться в дзеркало. Якщо мета не досягнута, зістрижіть ще кілька міліметрів. Повторюйте цю процедуру доти, поки не отримаєте ідеальну косу чубок.
8
Для того щоб додати вашій чубчику більш природний вигляд, підсушіть волосся і зістрижіть їх кінчики. Робіть це, тримаючи ножиці вертикально вгору. Заздалегідь подбайте про те, щоб леза були досить гострими. Тільки так у вас вийде гарна косий чубчик.