Як попросити прощення у мами. просимо вибачення у батьків у віршах.

З усіх існуючих в житті кожної людини контактів спілкування з батьками носить самий серйозний і важливий характер. Навіть коли ми досягаємо золотого віку і самі стаємо батьками, при цьому, все ще залишаючись дітьми, ми іноді конфліктуємо з тими, кому зобов'язані самим фактом появи на світ.
Інструкція
1
В будь-якій ситуації перед тим, як попросити вибачення у мами чи тата, слід охолонути від емоцій. Через деякий час набагато простіше усвідомити свою провину і зрозуміти, в чому полягала помилка. Поставити себе на місце батьків дуже важко, адже ми з дитинства звикли, що вони завжди все знають краще за нас і, як правило, наполягають на своєму рішенні, навіть якщо це суперечить нашим бажанням. Однак чим дорослішими ми стаємо, тим легше поставити себе на їх місце і зрозуміти, що навіть якщо ми - їхні діти - вже виросли, вони все одно піклуються про нас і бажають нам добра. З цієї позиції набагато простіше побачити свою помилку і відчути несправедливість.
2
Коли ви відчуєте готовність попросити прощення у мами , проговорите пережите, визнайте свою провину і поясніть свої почуття. Тим самим ви дасте можливість краще зрозуміти і ваші переживання. Адже навряд чи ви хотіли свідомо зробити їй боляче. При цьому не забувайте використовувати модель спілкування «Я відчуваю». Ми так часто говоримо іншій людині про те, як він неправий. Насправді за нашими словами ховається інше почуття. Суть моделі «Я відчуваю» зводиться до того, що кожне відчуття слід формулювати як «Мені боляче» або «Я відчуваю печаль». Але ніяк не «Ти неправа» або, ще гірше «Ти ніколи не чуєш мене». Тим самим ми даємо іншій людині краще зрозуміти себе, показуємо, що ми - не залізні, і кожен з нас відчуває свої почуття. Вислухайте маму і обійміть її. Найкращий ознака її вибачення - це ваше відчуття позбавлення від тяжкості на душі.
3
Часто конфлікти вирослих дорослих дітей з батьками мають коріння, що йдуть з дитинства. Нереалізовані бажання, пригнічені емоції - все це може вийти на поверхню у вигляді постійних сварок і суперечок. Тому дуже часто дорослі діти конфліктують з батьками, не розуміючи, що справжні відносини - гармонійні, а батьки - це наставники, партнери та часто близькі друзі. Не соромтеся попросити вибачення у мами чи тата. Звичайно, в будь-якому конфлікті є вина обох сторін. Тим швидше можна їх припинити і пережити, чим швидше відбудеться це усвідомлення.
Зверніть увагу
Як попросити вибачення у подруги. На жаль, сталося так, що Ви посварилися з найкращою подругою. Причини можуть бути самими різними, від зовсім дріб'язкової, але в процесі сварки оголює всі гострі кути вашої дружби, до серйозної, коли не хочеться ні прощати, ні просити пробачення.
Корисна порада
Як попросити вибачення. Насправді просити прощення досить складно. Навіть, мабуть, складніше, ніж зізнатися в любові до предмета свого зітхання. Тому починати прощення потрібно з визначення в душі ступеня своєї провини. І тільки після цього потрібно підходити до пошуку способу вибачення та вибору потрібних слів, співзвучних з цим самим горезвісним прости.