Як чистити собакам вуха.

В вушних раковинах собаки накопичуються забруднення, шкірний жир та інші виділення з вушного проходу. Правильна і регулярне чищення обережет вашого улюбленця від отиту та вушного кліща. Проводити огляд і чистку вух собаки потрібно щотижня. А в разі виявлення будь-яких підозрілих симптомів і виділень негайно звернутися за допомогою до ветеринара.
Вам знадобиться
  • -ватние палички
  • -лосьон або камфорне масло
Інструкція
1
Закапайте кілька крапель вушного лосьйону в слуховий прохід собаки. Він размягчіт забруднення і їх буде простіше видалити. Можете використовувати перекис водню або камфорне масло, але краще придбайте спеціальний засіб в зоомагазині або ветеринарній аптеці. Після того як ви закапали краплі помасажуйте вухо собаки. Зазвичай якщо собаку нічого не турбує, проведення такої процедури їй доводиться по душі.
2
Візьміть паличку з великою кількістю вати (дитячу) або сірник обмотану ватою. Прочистите слуховий прохід ватним тампоном. Не бійтеся пошкодити барабанну перетинку. Будова вуха собаки має Г-подібну форму, і ви просто не зможете дістати до перетинки. Якщо скупчилося багато вушних відкладень, повторіть процедуру через 1-2 дня.
3
Якщо під час чистки ви виявили жорсткі скоринки в порожнині вуха, можливо, що у собаки вушний кліщ. Для лікування використовуйте спеціальні краплі. Вони не тільки усувають кліща, але і мають протимікробну дію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_KzYye2CUwY