Як накачати м'язи без вправ.

Красиве накачене тіло. Щось в цьому є. Щось прекрасне. Але на вправи немає часу, або бажання, або ще якісь причини заважають походу в спортзал.
Інструкція
1
Бігом на вулицю. Можливо, ви думали, що можна досягти якогось значного результату в накачуванні м'язів лежачи на дивані. Однак тренажери з телемагазинів, які обіцяють відмінний прес і біцепси за 5 хвилин на день - це міф. Точніше, якийсь результат, може бути, ви і отримаєте, але навряд чи люди, що рекламують ці товари для фігури, накачалися тільки завдяки цим чудовим ізобретеніям.Отсутствіе вправ не скасовує рухливий спосіб життя в принципі. Бігайте, катайтеся на велосипеді, лижах, плавайте в басейні. Все це набагато цікавіше, ніж звичайні вправи з залізом або тренажерами. Кругом поля, ліси, панорами міста - і ви гордо рухаєтеся посеред усього цього, накачуючи при цьому м'язи .Однак не варто сподіватися, що до вас прийдуть м'язи Шварценеггера допомогою гри в баскетбол . Звичайно, ви розвинете якусь певну мускулатуру, і тіло ваше буде в постійному тонусі, але про біцепс в 45 см варто забути.
2
Пам'ятайте про регулярність. Щоб у вас був якийсь більш-менш значимий результат в накачуванні м'язів, займатися улюбленим видом спорту варто регулярно. І бажано займатися різними видами, щоб всі види м'язів були задіяні. Це значить, що якщо в понеділок у вас футбол, то в середу - басейн, а в п'ятницю - похід на скалодром.
3
Харчуйтеся правильно. Навіть якщо ви вирішили відмовитися від заліза, це не означає, що вам потрібно відмовитися від спортивного раціону, так як м'язам все одно потрібно рости. Харчуйтеся білковими продуктами, наприклад, м'ясом, рибою, яйцями, сиром. Налягайте на вуглеводи, такі як рис, гречка, картопля. Не забувайте про вітаміни (фрукти, овочі) .Не завадять і харчові добавки. Зрозуміло, «хімію» в рахунок не беремо, але вітамінно-мінеральні комплекси, хондро- і кардіопротектори не завадять. Також можна вливати в себе додаткову порцію білка за допомогою протеїнових коктейлів.