Як завантажити стилі.

В інтернеті велика кількість уроків, тренінгів, про графіку і графічні программи.Каждий, хто захоплюється комп'ютерною графікою, обов'язково що-небудь шукає на сайтах, удосконалює своє мастерство.Загрузка стилів - це не складний процес, але в роботі, деколи, надає незамінне вліяніе.Прі допомоги стилів можна створювати красиві кнопки, застосовувати їх до тексту, створювати неповторні узори.В інтернеті можна знайти велику кількість різних стилів на будь-який смак.
Вам знадобиться
  • Щоб завантажити потрібні вам стилі, в першу чергу, у вас повинна бути графічна програма. Наприклад: Adobe Photoshop, CorelDRAW. В прикладі наведено найпоширеніші графічні програми.
  • Якщо у вас немає жодної програми, то це не проблема. Через будь-яку пошукову систему в інтернеті ви зможете їх знайти, скачати і встановити.
  • По-друге, у вас повинні бути підготовлені стилі, які ви будете завантажувати в програми.
  • Якщо їх немає - так же скачайте їх собі на комп'ютер.
Інструкція
1
Завантажити, встановити стилі в графічну програму - дуже легко і зрозуміло. У вас не повинно виникнути труднощів і не повинно зайняти багато часу для цієї операціі.Теперь почнемо завантажувати стилі .Якщо викачані вами стилі знаходяться в архіві (наприклад, WinRAR), необхідно розпакувати їх, витягти на ваш робочий стол.Начнем завантажувати стилі в програму Adobe Photoshop.Далее запустите програму Adobe Photoshop. У лівому куті відкрийте в програмі "Редагування" - "Управління наборами". Перед вами відкриється додаткове маленьке окно.Вибіраем "Тип набору" - "Стилі". Натискаємо на кнопку "Завантажити", шукаємо необхідні вам стилі . Після вашого вибору натискаємо на "ОК" .Ваші стилі повністю готові до роботи.
Корисна порада
Для різних графічних програм існують різні стілі.Еслі в інтернеті ви шукайте стилі для Photoshop, то в пошуковій системі потрібно набирати "Стилі для Adobe Photoshop". Ну, а якщо ж ви шукайте стилі для CorelDRAW, то потрібно набрати "Стилі для CorelDRAW".