Як прошивати китайські телефони. Як перепрошити китайський.

Прошивка на китайські телефони - досить рідкісна річ. Тому для русифікації мобільного, зливають всю пам'ять телефону, обробляють її і заливають вже з нормальним російським перекладом. В цьому і полягає суть прошивки китайських телефонів.
Інструкція
1
Щоб прошити китайський телефон, для початку вам буде потрібно програма FlashTool. Програму можна вільно знайти і скачати в мережі.
2
Запустіть програму. Натисніть на кнопку «DownloadAgent» і виберіть «MTK_AllInOne_DA. Scatter ». Виберіть «опції» і натисніть на «com port» .Поставьте порт, якого підключений кабель з телефоном. Знову натисніть «опції» і виберіть «baud rate». Поставте максимальну швидкість завантаження вашого інтернету.
3
Перейдіть на вкладку «readback». Натисніть на кнопку «додати» і з'явиться рядок по типу NA 0x00000000 0x00000000ROM_2. Подвійним кліком натисніть трохи правіше NA і з'явиться вікно, в якому ви вказуєте файл «back up».
4
Далі тисніть на кнопку «readback» і включайте телефон. Внизу екрана пробіжить червона строчка і після в лівому нижньому кутку з'явиться тип процесора, а в правом маркування мікросхеми пам'яті.
5
Перейдіть на вкладку «download» і натисніть на кнопку «format» і виберіть «manual format FAT». На одну секунду затисніть кнопку включення на телефоні. Внизу екрана пробіжить зелена смуга. Увімкніть телефон. Все готово!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mfma4jlbtgc