Як придумати образ.

Щоб бути в центрі уваги, потрібно придумати образ , який буде виділятися з натовпу, але не тому, що він підібраний не вірно, або людина смішний, а тому що цей образ буде обраний грамотно і зі смаком. Придумати образ легко, але от підробити його під себе - важко.
Вам знадобиться
  • Дзеркало, аркуш паперу, фото з каталогу одягу, ручка.
Інструкція
1
Першим ділом вдивіться у дзеркало і запишіть на листку паперу свої плюси і мінуси обличчя і тіла.
2
В окремій колонці розпишіть, що саме ви б хотіли виділити у себе, а що приховати під деталями одягу та зачіски.
3
Перегляньте ряд фотографій, де дані модні тенденції сезону і виберете те, що, на вашу думку, вам підійшло б.
4
Підберіть ці деталі одягу в своєму гардеробі, а також аксесуари. Наприклад, повні стегна скрійте під прямими брюками в смужку, тонку талію підкресліть за допомогою облягаючих блузок, а широкі плечі скрійте під кардиганом.
5
Зверніть увагу на риси обличчя. При круглій формі не рекомендується використовувати сережки у вигляді кілець, а ось при овальному або ромбоподібному - вони будуть ідеально виглядати.
6
Тепер, визначивши риси свого характеру, виберете аксесуари. Якщо ви хочете продемонструвати жіночність, то виберете невелику сумочку і брошку, для створення образ а дівчатка буде потрібно біжутерія з бісеру та мініатюрні сережки кліпси.
7
Доповніть образ взуттям: для елегантних дам - це туфлі на невисокому каблуці. Для підлітків - це кросівки, для мандрівників - сандалі і кеди.
Зверніть увагу
Виділяючи очі, губи фарбуйте нейтральним кольором. Зупиняючи вибір на кросівках, спідниця буде не доречна.
Корисна порада
Щоб образ вийшов ідеальним, слід підбирати одяг в тон взуття і не робити сильного акценту на макіяжі.