Як поміняти обліковий запис. Як заміна облікового запису при завантаженні.

Windows пропонує користувачу досить зручну і потрібну функцію - облікову запис . Скільки користувачів, стільки й облікових записів можна створити. Вони можуть володіти правами адміністратора або обмежуватися використанням декількох програм, деякі з них знаходяться під паролем, деякі ж можуть бути відкриті для кожного користувача.
Інструкція
1
Іноді нам необхідно перейти з однієї в іншу, щоб, наприклад, скористатися повноваженнями конкретної облікового запису. Як же нам потрапити в меню вибору облікових записів? Напевно, багато хто бачив при натисканні пуск опцію «Вийти з системи» - це має на увазі, що ви, не вимикаючи комп'ютера, вільно можете переміщатися з одного облікового запису в іншу. В Windows 7 це можна зробити, натиснувши на стрілочку поруч з «Завершенням роботи», що теж знаходиться в меню «Пуск»
2
Після цього нам теж надається вибір: або залишити все додатки і програми працювати в одного облікового запису і в той же час увійти в іншу, натиснувши "Змінити облікову запис », або повністю вийти з однієї і також увійти в інший обліковий запис , натиснувши «Вихід». Так ми вільно і нескінченно можемо подорожувати по різних облікових записів і використовувати різні додатки.
3
Так, зайдіть в меню «Пуск»
4
Натисніть «Змінити облікову запис "
5
Зі списку запропонованих імен виберіть необхідну і клікніть по ній.