Як пофарбувати ванну кімнату. найкраща водостійка фарба для ванни.

Ванна кімната - саме вологе місце у квартирі. Тому фарба на стінах ванної часто лущиться і відшаровується, на ній з'являються пухирі, а іноді на стінах з'являється грибок і цвіль. Як пофарбувати ванну кімнату, щоб уникнути всіх цих проблем?
Вам знадобиться
  • водостійка шпаклівка для вологих приміщень
  • актіловая або латексна водостійка фарба
  • кисть або валик
  • шліфувальна шкурка (наждачний папір)
Інструкція
1
По-перше, перед тим, як проводити фарбувальні роботи, треба як слід просушити стіни ванної кімнати - якщо ви будете працювати «по мокрому», всі старання будуть марними - фарба потріскається. Тому до початку ремонту у ванній постарайтеся хоча б пару днів не користуватися їй по прямому призначенню, і тримайте двері в ванну постійно відкритою.
2
Другий етап - підготовка поверхні. Стіни ванної кімнати треба зашпатлевать. Шпаклівка обов'язково повинна бути водостійкою, бажано - з водовідштовхувальними властивостями. Такі матеріали, призначені спеціально для вологих приміщень, випускають зараз багато виробників. Багато водостійкі матеріали при цьому містять спеціальні антибактеріальні та антимікробні добавки, які захистять стіни від появи цвілі або грибка. Для додаткового захисту від грибка можна використовувати також фунгіцидні склади, спеціально призначені для обробки стін перед фарбуванням. Зашпатльовані стіни необхідно ошкурить, щоб поверхня була рівною.
3
Тепер можна наносити на стіни фарбу. Не варто використовувати для забарвлення ванної кімнати масляну фарбу - вона досить швидко почне тріскатися і лущитися. Для вологих приміщень краще використовувати водостійкі акрилові фарби на водяній основі або ж латексні фарби. Всі перераховані фарби рівно лягають, швидко сохнуть, не тріскаються. Вони досить довговічні і (що важливо) їх просто мити - тому перефарбовувати ванну кімнату заново через рік або два вам не доведеться. Наносити таку фарбу можна як валиком, так і пензлем.