Як носити футболку. Як обрізати широку футболку.

Футболка - це один з найбільш універсальних предметів одягу за всю історію моди. В них ходять всі: дорослі і діти, жінки і чоловіки, багаті і бідні. Тому питання про те, як носити футболку буде актуальним завжди. Адже якщо помилитися з підбором одягу, відстань між стилем і несмаком може виявитися дуже коротким.
Вам знадобиться
  • 1. Футболка
  • 2. Інші предмети гардероба, для комбінування одягу.
Інструкція
1
Відмінний варіант носити футболку - надягати її під сорочку. Футболка може бути однотонна, наприклад біла або сіра, а сорочка картата. Під картаті сорочки так само підходить більшість футболок з принтами. Головне - правильно поєднувати кольори речей. Довжина рукава сорочки не важлива.
2
Біла футболка підходить взагалі до всього підряд. Можете надіти її з блейзером або кардіганом. Це відмінна заміна сорочці в даному випадку. Хоча знову ж таки, якщо принт і колір футболки підходить, сміливо одягайте її під відповідний піджак (тільки не під класичний).
3
Якщо хочете, надіньте футболку з довгим рукавом, а поверх неї футболку з коротким. У Росії такий спосіб популярний в основному серед молоді. З іншого боку, можна надіти поло темного кольору, а під нього все ту ж білу футболку .
4
Футболка настільки універсальна річ, що добре буде виглядати практично завжди. Характерні варіанти шкарпетки тільки для дівчат: комбінувати футболку з спідницею, сарафаном, а так же надягати широку і довгу футболку разом з легінсами.
Зверніть увагу
Завжди пам'ятайте про дві речі: поєднання кольорів і стилів.
Корисна порада
В інтернеті зараз з'явилася велика кількість так званих "лукбука" (lookbook). Це альбоми з фотографіями стильно одягнених людей. Відмінний засіб для того, щоб підглянути чужі експерименти з одягом.