Як підібрати вага гантелей. гантелі для чоловіків вага підібрати.

Правильний підбір ваги гантелей необхідний для того, щоб можна було виконати вправу вірно, без відхилень від траєкторії, по якій повинна рухатися рука. У разі невірного вибору ваги можна або дати навантаження, недостатньо велику, або ж навпаки, вага буде настільки великий, що виконання вправи буде неможливо.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Перш за все, пам'ятайте про розминку. Перед тим, як визначати вагу гантелей для конкретного вправи, як слід розімніть зв'язки. У разі, якщо ви недостатньо багато часу приділіть розминці, ви ризикуєте або потягнути зв'язки, або травмувати себе при неправильному виконанні вправи.
2
Існує загальне правило, за яким ви повинні підбирати гантелі: ви повинні бути в змозі виконати 150% від кількості повторів, призначених для одного підходу з тим вагою, який ви виберете. Перевірку виконуйте без чітінга.
3
Також, слід використовувати допомогу другої людини для того, щоб він подавав вам гантелі. Справа в тому, що при досягненні певного рівня розвитку сили ви можете бути не в змозі підняти гантелі, необхдімо для вправи, в стійку для вправи.
4
У випадку, якщо у вас недостатньо розвинений хват руки, не знижуйте вагу гантелі. Більш корисним буде використовувати спеціальні зав'язки, які фіксують руки. Також, при виконанні вправ, можна використовувати спеціальний жорсткий рукав, який фіксує лікті. Особливо корисний він при виконанні вправ, спрямованих на розвиток м'язів корпусу.
Зверніть увагу
У Вас завжди є вибір - взяти вже готові гантелі, або зібрати їх як штангу по частинах: окремо грифи, окремо млинці. Який би варіант не був обраний, все одно про наступні пункти варто задуматися. Перше, на чому слід загострювати увагу - максимальна вага гантелей.
Корисна порада
Як вибрати гантелі? Тренування з гантелями відмінний спосіб прокачати окремо кожну мишку. Тепер поговоримо про діаметр - найбільш часто використовуються 25 і 30 мм. Тому, якщо у Вас в арсеналі є штанга діаметром в 30 мм, то підібравши такі ж гантелі, Ви зможете заощадити на млинцях.