Як читати текстові файли.

Далеко не в кожному мобільному телефоні можна знайти офісні програми для перегляду текстових файлів. Вихід з положення - установка додатків, спеціально розроблених для вирішення такого роду завдань.
Інструкція
1
Якщо ви не є володарем смартфона, вам потрібно встановити на свій телефон одну з програм для читання текстових файлів для Java-платформ. Можна скористатися наступними додатками: Book Reader, Read Maniac, Jreader, Anyview та ін. Завантажити їх можна на сайтах www.softodrom.ru або www.softportal.ru.
2
Якщо у вас смартфон на базі операційної системи Android, ви можете читати текстові файли на додатків Foliant, iReader, ConReader, FBreaderJ, Android Chm EBook Reader Pro, а також інших аналогічних програм, які можна завантажити і встановити на свій телефон з онлайн-магазинів Android Market (www.market.android.com) і Samsung Apps (www.samsungapps.com).
3
Для власників смартфонів з операційною системою Symbian розроблені додатки QReader, ZXReader, SmartReader, iSilo, Stial Reader, eReader і ін. Ці програми можна завантажити і встановити на свій смартфон через магазин Ovi Store за адресою www.ovi.com.
4
Щоб читати текстові файли в iPhone, встановіть з додатку AppStore (або з сайту www.store.apple.com), яке ви знайдете в своєму телефоні, одну з наступних програм: BookShelf, eReader, MobileFinder, ReaddleDocs, ruBooks, Аймобілко, textReader, Stanza, Docs і ін.
5
Після установки програми, завантажте в нього текстовий файл за допомогою комп'ютера, дотримуючись інструкції до телефону, і приступайте до читання.