Як прибрати стару фарбу.

Перед фарбуванням вікон, меблів і інших предметів ужитку стару фарбу потрібно попередньо прибрати, особливо якщо її шар більше 5 мм. Наносити ще один шар покриття безглуздо, адже фарба почне просто віддирати. Зазвичай це відбувається через скупчення повітряних бульбашок, які утворюються під товстим шаром фарби.
Вам знадобиться
  • -шпатель
  • -наждачная папір
  • -брусок з дерева
  • -марлевая пов'язка або респіратор
Інструкція
1
Візьміть шпатель і акуратно видаліть стару фарбу . Почніть з куточка, а потім, коли буде відколоти маленький шматочок, починайте просуватися до середини. Чим більше ви видалите старої фарби шпателем, тим легше буде виробляти подальшу обробку.
2
Візьміть наждачний папір і ошліфуйте поверхню. Якщо у вас є спеціальна насадка на дриль у вигляді кола з абразивним напиленням або болгарка, використовуйте прилад. Так вам буде простіше видалити залишки фарби. Але не турбуйтеся, якщо у вас немає чудо-техніки, активними рухами руки почніть шліфувати. Якщо ви підкладіть під наждачний папір брусок з дерева, вам буде зручніше робити обробку.
3
Після повного видалення старої фарби смахніте пил з обробленої поверхні і можете приступити до реалізації подальших планів по обробці. Але не забувайте, що матеріал потрібно попередньо заґрунтувати, інакше й свіжий шар фарби ляже нерівно і його доведеться наступного разу знову обдирати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lEmzMp_Nn_k
Корисна порада
водоемульсійною фарбою з будь-яких поверхонь видаляйте аналогічним способом. Перед зняттям покриття наждачним папером надіньте марлеву пов'язку або респіратор. Фарба, потрапивши в легені, може викликати небажані наслідки.
Очищення статі від лакофарбового покриття - процес довгий, трудомісткий, але необхідний. Для того щоб якісно пофарбувати підлогу потрібно повністю видалити стару фарбу. Інакше, через дуже короткий час, покриття почне відшаровуватися. Так як же очистити підлогу від старої фарби? На сьогоднішній день існують два основних методи вирішення цієї проблеми-термічний і хімічний.
Вам знадобиться
  • - шпатель;
  • - будівельний фен;
  • - смивка або розчинник;
  • - кисть з натуральною щетиною;
  • - фанера або щільний картон.
Інструкція
1
Хімічний метод видалення фарби з поверхні статі увазі використання різних змивів і розчинників. Закрийте поверхні стіни і двері, що знаходяться в безпосередній близькості від статі . Для цього можна використовувати щільний картон або фанеру.
2
Уважно вивчіть інструкцію по застосуванню обраного вами кошти. Переконайтеся в тому, що воно підходить для видалення даного виду фарби і не агресивно до матеріалу підлогового покриття.
3
Акуратно нанесіть розчинник на невелику ділянку статі за допомогою кисті або шпателя. Залиште на час, рекомендований виробником. Видаліть стару фарбу, використовуючи скребок або шпатель.
4
Тепловий метод видалення фарби пред статі Гаета наявність спеціального обладнання - термопистолета. Цей спосіб зазвичай використовується для дерев'яних підлог. Увімкніть будівельний фен і направте струмінь гарячого повітря на оброблювану поверхню. Тримайте фен на відстані 35-50 см від статі . Прогрівайте невеликі ділянки. Не затримуйте фен на одному місці протягом тривалого часу - поверхня дерев'яного статі може обвуглитися. Дочекайтеся поки фарба прогріється і почне міхур. Видаліть відшарувалася фарбу за допомогою металевого шпателя.
5
Слід врахувати, що застосовувати будівельний фен в безпосередній близькості від скла, шпалер і електропроводки необхідно з великою обережністю. Для запобігання загоряння рекомендується загородити легкозаймисті предмети листами фанери. В процесі роботи сопло фена може значно нагріватися. Зашпаклюйте оброблену поверхню статі . Ретельно просушіть і обробіть грунтовкою.
6
Незалежно від того, який метод видалення старої фарби ви вибрали, під час роботи необхідно дотримуватись заходів безпеки. Не використовуйте інструменти, що мають пластмасові деталі. Одягніть захисні окуляри, рукавички і респіратор. Тримайте обличчя до оброблюваної поверхні. Періодично провітрюйте приміщення.