Як мити нарощене волосся.

Жінки, які мріють мати довгі і густі волосся , але не бажають чекати, коли вони відростуть природним шляхом, з радістю сприйняли інформацію, що з'явилася послугу - нарощування волосся. Вони, звичайно, добре виглядають, а головне більш-менш натурально, але є і свої мінуси, з якими багато хто зіткнувся після нарощування. Догляд за нарощеними волоссям дещо відрізняється від догляду за натуральними і має ряд незручностей.
Інструкція
1
Мийте волосся під душем. Струмінь води буде розгладжувати волосся у напрямку їх росту, не даючи сильно сплутатися наращенной частини. Не використовуйте сильно гарячу воду, місця зрощування можуть пошкодитися і пасма почнуть відпадати. Уникайте і миття в тазику, розчесати їх після цього буде проблематично.
2
Застосовуйте тільки спеціальні засоби по догляду за волоссям. Порадьтеся з майстром, який вам виробляв нарощування. Рекомендовані засоби можуть відрізнятися і залежати від матеріалу, з якого зроблений волосся. Наносите маску, бальзам та інші зміцнюючі засоби нижче лінії нарощування.
3
розчісувати волосся після миття гребінцем, в якій не тільки основні зубчики, а й щетинки між ними. Починайте чесати від кінчиків плавно пересуваючись до коріння. Якщо волосся сплутались, не здійснюйте різких рухів, краще нанесіть спеціальну сироватку і продовжите розчісування.
4
Нарощені волосся можете сушити феном або розгладжувати праскою для волосся. Головне уникайте сильного перегріву матеріалу (волоса). Використання лаків та інших засобів укладання також не принесе ушкоджень, але і вони повинні бути створені для догляду за нарощеними волоссям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GczKqpGSpok
Корисна порада
Якщо після миття у вас виникли якісь проблеми, не намагайтеся вирішити їх самостійно. Краще зверніться в салон, і майстер подивиться, в чому справа. Іноді після миття деякі пасма відпадають, і їх доводиться нарощувати знову.