Як бути щасливим без грошей.

У наш без грошей багато хто відчуває себе ізгоями в суспільстві. Нині так багато людей поклоняється «золотому теляті», що ті, хто насмілюється думати, що не в грошах щастя, вважаються мало не божевільними.
Вам знадобиться
  • Якщо ви вирішили стати щасливим без грошей, вам знадобиться трохи терпіння, крапелька фантазії і сміливість бути собою.
Інструкція
1
Проаналізуйте, що у вас є з того, що не купиш за гроші. Здоров'я, кохання, друзі, природа, враження - все це не продається і не купується. Навіть самий шикарний курорт не врятує вас від туги, якщо ви не знаходите внутрішніх сил побороти її.
2
Поспостерігайте за людьми, які занадто закіцлени на грошах. Вивчіть, що саме вони заміщають дорогими придбаннями. Ви виявите, що жінки схильні недолік зовнішньої привабливості приховувати дорогими брендами. А чоловіки невпевненість у відносинах з дамами маскують дорогими годинниками і довгими лімузинами.
3
Пошукайте доступні види відпочинку і розваг. Пікнік з друзями на природі прекрасно замінить ресторан. По крайней мере, ви будете впевнені в якості приготовленої їжі, та й не потрібно буде думати про дрес-коді. На відпочинок теж можна відправитися не так на два тижні, а на одну, вибравши готель на одну-дві зірки класом нижче. Різниці зараз між ними майже немає, але якщо не орієнтуватися на престиж, то можна чудово відпочити і в готелі середнього класу.
4
Вчіться керувати фінансами. Заведіть спеціальну програмку, враховуйте витрати і доходи. Перетворюйте абстрактні мрії в реальні пункти фінансового плану. Ви завжди зможете знайти в бюджеті необов'язкові, але фінансово ємні пункти витрат, які можна скоротити, і за рахунок яких можна буде реалізувати вашу мрію.
5
Живіть сьогоднішнім днем, прагніть мислити реалістично. Не варто думати, що от якщо вдасться купити машину (дачу, квартиру і т.п.), то життя чарівним чином зміниться. Міняйте життя в кращу сторону вже зараз. Тільки вибирайте менш затратні способи, ніж ті, які ви могли б використовувати при наявності більшої суми грошей .