Як зменшити підборіддя.

обвислих другий підборіддя псує красу жіночого обличчя. Причина виникнення цієї естетично непривабливій проблеми - ослаблення м'язів підборіддя. Приділяйте собі для виконання вправ 15 - 20 хвилин кожен день і поступово помітите, як підборіддя набуває більш окреслену форму.
Інструкція
1
Встаньте прямо перед дзеркалом. На вдиху підборіддя втягніть в себе, з видихом потягніться їм вперед. Зробіть 5 повторень. Трохи видозмінити вправу: на вдиху втягуйте підборіддя , а на видиху тягніться їм по черзі вправо і вліво. Повторіть вправу 5 разів.
2
Робіть кругові рухи підборіддям паралельно підлозі. Спочатку обертайте підборіддям вправо 5 разів, а потім вліво така ж кількість повторень.
3
Втягуйте і ослабляйте м'язи підборіддя. Зосередьте увагу точно на підборідді, зробіть сглативает рух і на 3 - 5 секунд напружте м'яз, потім повністю розслабте. Зробіть 15 - 20 повторів.
4
Трохи підніміть голову, тильною стороною долоні робіть поплескують руху по підборіддю. Вправа починайте робити повільно і поступово збільшуйте ритм. Продовжуйте протягом 3 - 5 хвилин.
5
Ляжте на спину, руки опустіть вздовж тіла, ноги випрямити. На вдиху підніміть верхню частину тіла до лопаток, затримайтеся в цьому положенні, поверніть голову спочатку направо, потім наліво. З видихом прийміть вихідне положення. З наступним вдихом знову підніміться, підтягніть підборіддя до основи шиї, а потім відхиліть голову назад, але не торкайтеся поверхні потилицею. З видихом опуститеся на підлогу і повністю розслабтеся.
6
Сядьте по-турецьки, руки покладіть на коліна. Висуньте мову максимально вперед, утримуйте позу протягом 10 - 20 секунд, потім розслабтеся. Повторіть вправу 5 - 10 разів. Витягніть вперед нижню губу, як ніби ви намагаєтеся дотягнутися їй до носа, затримайтеся на кілька хвилин у цьому положенні, потім розслабтеся.