Як виходити в інтернет за допомогою телефону.

В даний час ми вже не уявляємо собі життя без інтернету . Але що робити, якщо терміново необхідно знайти інформацію в мережі, а ви до сих пір до неї не підключилися? В даному випадку на допомогу прийде мобільний телефон. Для того, щоб відвідати Всесвітню павутину за допомогою мобільного телефону, виконайте наступні кроки.
Інструкція
1
Встановіть модем на телефоні, для цього підключіть телефон до комп'ютера за допомогою кабелю USB.Дождітесь того, щоб комп'ютер упізнав стільниковий телефон. Якщо ж виникли проблеми - спробуйте за допомогою диска, який додається до телефону, перевстановити модем.
2
Відкрийте на комп'ютері "Пуск", потім "Налаштування", далі "Панель управління", потім "Телефон і модем". У вікні «Модеми» натисніть кнопку «Додати» і виберіть зі списку необхідний модем (модель вашого телефону), для продовження натисніть «Далі» .Укажіте, на який порт повинен бути встановлений модем і дочекайтеся його успішної установки .Настройте модем, при цьому не забувайте, що телефон повинен бути підключений до нього.
3
Заповніть в поле «Додаткові команди ініціалізації», в якому в обов'язковому порядку пропишіть рядок ініціалізації модему із зазначенням оператора стільникового связі.Настройте з'єднання, для цього знову увійдіть в "Пуск", виберіть "Мережеві підключення" і в віконці, що з'явилося натисніть «Створення нового підключення» .Отметьте «Підключитися до Інтернету» і «Далі».
4
Із запропонованого списку виберете свій встановлений модем, у вікні, напишіть оператора вашої мобільного зв'язку, наприклад, так (MTS GPRS) .Натисніть кнопку «Властивості» у вікні «Підключення до MTS GPRS» .Проверьте, щоб в рядку « компонентів, використовуваних цим підключенням »був вибраний тільки:« Протокол Інтернету (ТСР/IP) », інші відключіть.
5
Виберіть «Протокол Інтернету (ТСР/IP)» і відзначте в вікні «Отримати IP-адресу автоматично» (Для MTS, відзначте «Отримати адресу DNS-сервера автоматично»). Спробуйте тепер увійти в мережу шляхом натискання на робочому столі значка MTS GPRS, якщо ж він не встановився на робочому столі, то вийміть його з папки «Мережеві підключення». У вікні «Підключення до MTS GPRS» натисніть кнопку «Виклик» .Якщо ви точно слідували даної інструкції, з'єднання з інтернетом за допомогою мобільного телефону має пройти вдало. Тепер ви можете в будь-який час отримати необхідну інформацію з інтернету .