Як колоти магнезію. Магнезія уколи.

Дія магнезії безпосередньо залежить від способу введення її в організм людини. Прийняття препарату всередину надає дію на шлунково-кишковий тракт, і лише мала доза потрапляє в кровотік. Ін'єкції роблять дія на серцевий ритм, тиск, тонус м'язів і ін. Внутрішньовенні уколи або крапельниці роблять тільки в лікарні, так як передозування, здавалося б, безневинного ліки може привести до летального результату. А ось внутрішньом'язовіін'єкції робити практично безпечно, але можуть виникати побічні ефекти.
Інструкція
1
Перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем. Доктор призначить вам тривалість і дози прийому препарату. Підібрати потрібну дозу самому досить складно, все залежить від захворювання. Зазвичай вона становить 0,5 г на 1 кг маси тіла. Якщо ви зважилися колоти магнезію без консультації фахівця, не забудьте вивчити інструкцію по застосуванню.
2
Внутрішньом'язове введення магнезії викликає сильні больові відчуття, тому розведіть потрібну дозу з новокаїном. Зазвичай використовують одну ампулу 20-30% магнезії на 1 ампулу 1-2% новокаїну.
3
Наберіть розчин в шприц і введіть в м'яз сідниці або ноги. Шкіру перед введенням ін'єкції протріть спиртовим розчином. Вводите препарат повільно, так він і засвоїться краще, і больові відчуття будуть менш виражені.
Корисна порада
Краще не використовуйте препарат без призначення лікарем. Магнезія - лікарський засіб, а не трав'яне, тому можуть виникати ускладнення, побічні ефекти, які нерідко закінчуються небажаними наслідками для здоров'я.