Як поміняти формат файлу. поміняти формат документа.

Формат pdf дуже зручний і популярний формат для збереження особливо важливої інформації та документів. Однак у звичайній повсякденній роботі цей формат буває не дуже зручним для вибіркової роботи з текстом - він не дозволяє «витягнути» необхідний текстової абзац. Щоб вас не обмежував формат pdf, можете поміняти формат файлу на інший формат більш зручний для роботи.
Вам знадобиться
  • Для зміни формату pdf на інший зручний формат спеціально розроблена програма ABBYY PDF Transformer. Скористайтеся цією програмою, і вона переформатує формат pdf в необхідний вам формат за кілька хвилин.
Інструкція
1
Скачайте програму ABBYY PDF Transformer і встановіть її на свій комп'ютер. Програма розташовує дружелюбним інтерфейсом, ви легко зможете її встановити.
2
Відкрийте і запустіть ABBYY PDF Transformer. Виберіть файл у форматі pdf, який вам потрібен для подальшої роботи і який ви хочете переформатувати.
3
Виберіть формат, в який ви хочете переформатувати свій файл. Це може бути формат Microsoft Word, Excel, HTML або TXT.
4
Потім ви можете вказати додаткові установки майбутнього документа, якщо вам це потрібно.
5
Після установки необхідних параметрів програма ABBYY PDF Transformer почне міняти формат вихідного файлу. Зачекайте хвилину - процес буде завершений, і на виході ви отримаєте файл у тому форматі, який вам необхідний.
Зверніть увагу
Демонстраційна версія програми ABBYY PDF Transformer дозволяє переформатувати 15 документів.
Корисна порада
Програма ABBYY PDF Transformer працює дуже якісно, вона також прекрасно переформатує файли, в яких міститься графіка й інші зображення.