Як визначити розмір екрану. розмір дисплея, Як міряти.

Якщо ви задумалися про те, які фізичні розміри має екран вашого монітора, напевно помітили, що на ньому немає ніякої маркування з необхідною інформацією. Проте з'ясувати розміри дисплея можна дуже легко.
Інструкція
1
Один з варіантів - знайти опис моделі монітора, телевізора або ноутбука в інтернеті. Для цього перейдіть на сайт виробника вашого пристрою і знайдіть у списку випускається продукцію свою модель. В її технічних характеристиках буде обов'язково зазначений розмір дисплея, який прийнято вимірювати в дюймах (наприклад, 14 ", 15,4", 17 ", 21" і т.д.). Якщо ви не можете знайти сайт виробника, перейдіть на сайт будь-якого крупного інтернет-магазину побутової та комп'ютерної техніки і подивіться інформацію про пристрій в описі моделі.
2
Інший спосіб - озброївшись рулеткою, самостійно виміряти екран. Його розмір прийнято міряти по діагоналі. Прикладіть рулетку до робочої області екрана і виміряйте відстань від правого нижнього кута до лівого верхнього, або навпаки. Якщо на рулетці немає дюймової шкали, розділіть отриману цифру на 2,54 (1 дюйм = 2,54 см) і ви отримаєте розмір екрана в загальноприйнятому вимірі. Наприклад, вимірювання показали, що діагональ екрана складає 39,11 см. При діленні цієї цифри на 2,54 ви дізнаєтеся, що розмір екрана - 15,4 ".
Корисна порада
Замість рулетки можна використовувати кравецький метр або довгу лінійку.