Як привітати з новим роком.

Новий рік - свято, настання якого щоразу чекають з нетерпінням люди різного віку. Цей день асоціюється у більшості з надіями на те, що майбутнє буде більш радісним, ніж минуле. Під час свята прийнято вітати один одного з настанням нового року, зазначивши завершення чергового календарного етапу. Тому з наближенням цього дня питання "як привітати на цей раз?" стає все більш актуальним.
Вам знадобиться
  • 1. Листи ватману.
  • 2. Костюми святкових персонажів.
  • 3. Відео-камера
  • 4. Навички роботи з відео і фото.
Інструкція
1
Коли ваші близькі знаходяться далеко від вас, хорошим привітанням на Новий рік будуть спеціально підготовлені фотографії або відео. Вони можуть мати певний сюжет: приміром, кумедна історія, як ви намагалися вибрати і доставити подарунок. Або на них можуть бути зображені речі, що мають значення тільки для вас і ваших друзів/коханих.
2
Незвичайним варіантом буде привітання без слів. Заздалегідь підготуйте таблички з написами, де зображені святкові побажання всього найкращого. За допомогою цього способу можна в Новий рік сказати те, на що зазвичай не вистачає духу. Визнання в любові або нагадування про своє теплом відношенні - одне з найбажаніших поздоровлень.
3
Продовжуючи тему медіа-поздоровлень, не можна не згадати про запис аудіо треку з новорічним поздоровленням. Запишіть свій власний кавер на відомий новорічний хіт, присвятивши змінені слова тим, кого вітаєте. Або візьміть відому пісню, не пов'язану зі святом, і переробіть її на новорічний манер.
4
Коли свято влаштовується в першу чергу для дітей, костюмована вистава - незамінний варіант. Дітям все одно, наскільки це банально, але роздає подарунки в якості привітання дід мороз завжди матиме успіх. Для різноманітності можете придумати своїх персонажів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BL7Brz8V0uE
Зверніть увагу
Не так важлива форма привітання, скільки його наявність взагалі. Навіть проста вітальна смс "З Новим роком!" набагато краще, ніж нічого.
Корисна порада
Все залежить тільки від вашої фантазії. Подумайте, що ощасливить ваших і зробіть це свято для них незабутнім.