Як побудувати сніговий містечко.

Для більшості дітей зима - це чарівна пора року, яке втілює в собі атмосферу новорічної казки. Ви можете зробити цю казку дійсністю, побудувавши для дітей справжнє сніговий містечко , ігри в якому порадують не тільки дітей різного віку, а й дорослих. Створення снігового містечка - захоплююча творча робота, до якої ви можете підключити своїх друзів, і в якій можна в повній мірі втілити свої самі незвичайні ідеї. Як побудувати сніговий містечко і з чого почати будівництво?
Інструкція
1
Продумайте тематику містечка - його можна повністю присвятити російським казок або популярних мультфільмів. Придумайте ескізи снігових будівель - вони потрібні для створення дерев'яних каркасів, які ви будете заповнювати снігом. Коли сніговий покрив на початку зими стане досить стабільним, ви можете починати будівництво.
2
Візьміть щити з фанери або ДСП, перевищують розмір планованих будівель, і міцно згвинтив їх один з одним. Переконайтеся, що кріплення між дерев'яними щитами досить міцний, щоб витримати тиск маси снігу. Конструкції з щитів повинні бути порожніми зверху.
3
Все конструкції після виготовлення заповнюються сніжної масою, яка щільно утрамбовується, і в підсумку дозволяє отримати хороший щільний сніжний куб, який можна використовувати для будівництва містечка.
4
Знімайте дерев'яні каркаси через кілька днів - за цей час сніг встигне спресовані, і ви зможете почати працювати над формою кубів.
5
Починайте надавати сніжним заготівлях задуману форму - використовуйте для цього скребки, лопаточки, шпателі, ножівки, пили, і багато іншого. Надавши потрібну форму сніжним блокам, покрийте їх спеціальним «тестом» зі снігу, яке дозволить зміцнити конструкцію, зробити її міцною і довговічною.
6
Для виготовлення такої сніжної маси візьміть відро, наповнене до середини водою, і заповніть його доверху чистим сухим снігом. Перемішайте масу і починайте покривати їй ваші снігові фігури. За допомогою вологої сніжної маси можна також скріплювати різні елементи зі снігу - замерзаючи, маса якісно склеює деталі між собою.
7
Займаючись будівництвом снігового містечка, переконайтеся, що ваші конструкції повністю безпечні для дітей - всі кути повинні бути згладжені, фігури не повинні мати гострих виступів, а також вони повинні бути досить міцними, щоб витримати вагу декількох дітей.
8
Жоден сніговий містечко не може називатися таким без снігових гірок для катання. Зробіть в своєму містечку дві гірки - поменше для малюків і побільше - для дітей старшого віку. З боків сніжної насипу для гірки встановіть тимчасово дерев'яні щити, щоб зробити краю гірки рівними, а з боків крижаного ската встановіть захисні бордюри.
9
Щоб прикрасити білі снігові фігури, виріжте аплікації з кольорового тканини і, змочивши їх водою, прикладайте до гірок, будиночків і ігровим майданчикам. Прикрасьте фігури бахромою, прапорцями, мішурою, ялинковими іграшками. Обгородіть сніговий містечко яскравим бордюром - і зимова ігровий майданчик для дітей буде готова.