Як вибрати мотор на човен. Як зробити човновий причіп.

Після того, як рибалка зі звичайною гумового човна стає не такою захоплюючою, багато рибалок замислюються про придбання човнового мотора . Саме наявність мотора дозволяє добувати справжні трофеї з великих глибин. Для успішної риболовлі човен з мотором просто необхідна.
Вам знадобиться
  • Човен з транцем під мотор
  • Магазини
Інструкція
1
Перш, ніж вибирати мотор, потрібно ретельно вивчити характеристики човна, на яку планується установка мотора . Потужність купованого мотора можна визначити одним фактором: наявністю можливості глиссирования. Якщо човен може глиссировать (тобто рухатися на великій швидкості так, що над поверхнею води дно човна підводиться), то мотор слід вибирати великої потужності. Якщо ж редіме глиссирования в човна немає, то встановлювати потужний мотор не має сенсу. Також, якщо у човни спочатку передбачена установка мотора , в паспорті зазвичай вказана рекомендована потужність встановлюваного мотора .
2
Тепер потрібно визначитися в тактовій частоті моторів. Двотактні двигуни легкі за вагою, найбільш поширені і найчастіше використовуються. Чотиритактні важче, але і функцій можуть виконувати більше. Такий мотор має підвищену економічність, працює набагато тихіше, ніж двотактний, і менше вібрує при роботі. Цей фактор дуже важливий при риболовлі.
3
Після цього потрібно вибрати довжину "ноги" гвинта, так називають частини двигуна (трубу, обтічник редуктора і виступаючий з нього вал гребного гвинта). Довжина повинна бути оптимальною для оптимального заглубления гребного гвинта і вихідного отвору вихлопу. Чим гвинт буде глибше, тим двигун працює ефективніше, але з'являється небезпека пошкодження гвинта об мілину. І навпаки, чим гвинт вище, тим можность його буде менше. Також розмір "ноги" залежить від висоти транца. Для надувних човнів або човнів з транцем можна брати мотори з короткою або звичайною "ногою" (позначення S). Якщо у вас велика човен, катер або невелика яхта, можна встановити мотор з "ногою" збільшеного розміру, маркування L.
4
Залишилося тільки виписати всі необхідні характеристики для вашого мотора і прийти в магазин за найбільш підходящим мотором для вашої човни. Приємного придбання!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wlNgYIH5Iwo
Корисна порада
Обов'язково ознайомтеся з інструкцією мотора, з послідовністю і тривалості етапів обкатки. Правильна експлуатація значно продовжить ресурс двигуна.