Як почистити плитку.

Керамічна плитка - єдине, мабуть, покриття для підлоги та стін, яке не вимагає спеціального догляду і при цьому здатне довгі роки радувати господарів. Пов'язано це з тим, що плитка, якою люди викладають підлогу, декоративні або робочі панелі (стіни) в будинку, має відповідне гладке, блискуче покриття, яке і захищає поверхню від бруду, жиру, вологи та інших всіляких плям. Ми розповімо вам, як почистити плитку швидко і легко.
Інструкція
1
Плитка з матовим покриттям вимагає більшого догляду і більш частого миття, ніж глянсова. Але все ж, час від часу і те й інше покриття вимагає хоча і не особливого, але догляду. Слід пам'ятати, що тільки правильно укладена плитка з якісним і хорошим подальшим доглядом зможе прослужити вам більше 15 років.
2
На сучасному ринку ви без зусиль зможете знайти і купити різні засоби по догляду за керамічною плиткою, які розроблені в допомогу справжньої господині. Але потрібно знати, що деякі засоби здатні завдати шкоди плитці, змивши її верхній шар, зіпсувавши кольоровість або ж пошкодивши поверхню швів між плиткою. Уважно читайте етикетку і складу засобу, а також вибирайте ті кошти, які пропонує для догляду виробник вашого керамічного виробу.
3
Ще одним немаловажним фактором у догляді за керамікою є вибір щітки або серветок по догляду за плиткою. Тут важливо знати, що занадто жорстка щетина щітки може зіпсувати зовнішній вигляд плитки, подряпавши її. Щітки, виготовлені з металу, піску, пемзи, глини, ні в якому разі застосовувати не можна. Віддайте перевагу серветкам з мікрофібри, які не зіпсують верхнього шару плитки, а додадуть їй тільки ще більший блиск і красу, позбавивши від непотрібних плям.
4
Крім щіток і серветок ви так само можете застосовувати для догляду за плиткою пилосос зі спеціальними м'якими щеткамі.Соблюдайте всі правила догляду за керамічною плиткою, і вона буде радувати вас своєю красою довгі роки.
Корисна порада
Пам'ятайте, для того, щоб ваша робота була легка, потрібно по можливості два-три рази на тиждень робити невелике прибирання, тобто просто протирати плитку теплою водою зі спеціальним засобом, так як з кожним днем плитка накопичує все більше бруду і плям на своїй поверхні, що утворюють наліт, який у подальшому відчистити буде дуже складно, а в деяких випадках навіть неможливо.