Як зав'язати палантин на голові.

У гардеробі кожної дівчини напевно є такий модний аксесуар як палантин. Як правило, використовується він для того, щоб накинути на плечі під час прохолодної погоди, доповнити будь-якої наряд. Між тим, палантин можна пов'язувати ще й на голову. Звичайно, краще для цього підійдуть шовкові, шифонові або атласні моделі, але якщо це буде легкий тонкий кашемір або бавовна, то ви теж зможете осягнути цю нехитру науку.
Інструкція
1
Існує багато способів зав'язати палантин, основним і самим легким з них є «Чарльстон». Потрібно накинути на голову палантин, кінці повинні бути однакової довжини. Потім щільно стягніть його в потиличній частині і, не відпускаючи, згорніть в тугий джгут. У підстави потилиці зв'яжіть з отриманого джгута вузол і розпустіть кінці палантини.
2
Не менш простий у виконанні спосіб, званий «Чаювання». Накиньте палантин точно так само, як і в першому випадку. Стягнуті на потилиці кінці палантини згорніть в джгут, а потім оберніть навколо голови, як би оперізуючи її. Закріплюється результат просмикування решт під початок джгута.
3
Існує ще одна варіація «Чаювання». Палантин накидається на голову, але вже кінцями вперед. В зоні чола скручуємо тугий джгут, а потім обертаємо його навколо голови у напрямку спочатку до потилиці, а потім від нього до чола. Кінці палантина заправляються всередину під джгут.
4
Також є кілька варіантів носіння палантини на голові в стилі східних жінок. Наприклад, такий: накидаємо палантин на голову так, щоб лівий кінець був довший, ніж правий. Закріплюємо краю палантина шпилькою під підборіддям, а потім довгий кінець обертаємо навколо голови, як би оперізуючи її в зоні підборіддя і шиї. Ще однією шпилькою закріплюємо край обернутого палантина в потиличній частині, а в зоні грудей робимо легку драпіровку. Завдяки пов'язали такими способами палантин, ви зможете підкреслити лінію скул, витончений профіль і довгу шию.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x3rvbdZhvM0
Зверніть увагу
Чомусь у багатьох жінок виникають труднощі з зав'язуванням палантина: напевно, тому, що способів зав'язати його красиво дуже багато. Розглянемо тільки деякі способи, як правильно зав'язувати палантин. Палантин на шиї: вже класика жанру. Палантин з великим малюнком найкраще недбало обмотати навколо шиї, при цьому створивши вільно спадаючу петлю.
Корисна порада
Спосіб 1. Він підійде не тільки для зав'язування палантини, а й для шарфа. Для початку потрібно розпрямити хустку і точно посередині зав'язати досить вільний вузол. Далі необхідно обгорнути палантин навколо своєї шиї так, щоб вузол перемістився під підборіддя. Кінці палантина, які виявляються ззаду, просто перехрестите між собою, а потім знову поверніть їх на колишнє місце.