Як змінити меню.

Після запуску операційної системи рекомендується почати роботу з натискання кнопки «Пуск». Це кнопка викликає меню , яке дозволяє виконати будь-яку дію в системі. Тут можна переглянути всі встановлені програми, змінити налаштування системи, запустити системні програми або яку-небудь гру. Іншими словами, меню «Пуск» є свого роду меню з закладками, які ви постійно будете відкривати. Кожен користувач системи підлаштовує це меню під себе.
Вам знадобиться
  • Редагування налаштувань меню «Пуск».
Інструкція
1
Для зміни меню необхідно натиснути правою кнопкою миші на кнопці «Пуск». У контекстному меню слід вибрати пункт «Властивості». У новому вікні ви можете відредагувати відображення всіх елементів меню «Пуск». В редакторі меню можна активувати один елемент і деактивувати інший. Приміром, при частому використанні програми, є сенс закріпити програму в основному частини меню «Пуск». Для додавання додатки до основного списку використовуваних програм необхідно натиснути меню «Програми», знайти директорію з програмою, натиснути правою кнопкою миші на ярлику, потім натиснути «Закріпити в меню « Пуск » .
2
Закріплене додаток можна переміщати в списку програм або видаляти. Для видалення програми досить натиснути правою кнопкою миші на ярлику, вибрати команду «Видалити зі списку».
3
Для очищення списку «Недавні документи» натисніть правою кнопкою миші, виберіть пункт «Очистити список останніх елементів». Очищення списку останніх елементів не означає повне видалення цих елементів з жорсткого диска.
4
Для видалення з меню «Пуск» елементів «Панель управління», «Комп'ютер», «Документи» і т.д., натисніть правою кнопкою миші на значку «Пуск», виберіть пункт «Властивості», потім перейдіть до вкладки «Меню« Пуск », натисніть« Налаштування ». У вікні, виберіть елементи, які будуть відображатися при натисканні на кнопку «Пуск».
5
Після зміни потрібних параметрів, натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК» для збереження результатів.