Як поставити систему з флешки. Як встановлювати операційну систему з флешки.

Багато користувачів вже навчилися встановлювати операційну систему Windows, використовуючи для цього звичні пристрої: DVD-привід і інсталяційний диск з системою. Але, на жаль, не завжди є можливість встановити операційну систему з диска. Причин може бути багато: зламаний привід, відсутність його в даний момент або взагалі (мова йде про нетбуках). Для вирішення цієї проблеми є один відмінний спосіб - встановити операційну систему з флешки. Недолік такого методу в тому, що вам або знадобиться DVD-привод на іншому комп'ютері або ноутбуці, або вже готова установча флешка.
Вам знадобиться
  • Установчий диск Windows
  • USB-flash карта
Інструкція
1
Даний спосіб не підходить для комп'ютерів з відносно старими версіями BIOS, тому що вони не були розраховані на використання пристроїв USB до запуску оболонки Windows. Створіть настановну флешку. Для цього вставте диск з Windows в привід будь-якого ПК або ноутбука, а флешку - в вільний слот USB на тому ж обладнанні. Створіть образ ISO диска з операційної системи. Для цього можна використовувати програми DeamonTools або Alchogol Soft.
2
Скачайте програму Windows 7 USB/DVD Download Tool. Відформатуйте вашу флешку. Запустіть програму і, слідуючи покрокової інструкції, встановіть образ операційної системи Windows 7 на вашу флешку.
3
Перезавантажте комп'ютер і натисніть Del на початку запуску для входу в BIOS. Відкрийте вкладку «Boot Device Priority» і зробіть ваше USB-пристрій першим у списку.
4
Збережіть зміни і перезавантажте комп'ютер. Далі стандартним способом встановіть операційну систему .
Власне установка операційної системи Microsoft Windows 7 зі знімного USB-носія зводиться до вибору завантажувального пристрою в BIOS і очікуванню завершення процесу, а ось підготовка завантажувальної флешки може викликати деякі труднощі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою OS Windows 7;
  • - працюючий DVD-привід;
  • - знімний USB-диск не менше 4 Гб;
  • - адміністраторський доступ до ресурсів комп'ютера.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows 7 натисненням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт "Всі програми" для виконання операції створення завантажувальної флешки.
2
Виберіть пункт «Стандартні» і викличте контекстне меню додатка «Командний рядок» кліком правої кнопки миші.
3
Вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора" і підтвердіть свої повноваження введенням пароля у вікні запиту системи.
4
Введіть значення Diskpart в текстове поле інтерпретатора команд і підтвердіть запуск програми натисканням функціональної клавіші Enter.
5
Введіть значення List Disk в текстове поле командного рядка і підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter.
6
Визначте ім'я і номер використовуваного USB-носія і запам'ятайте (або запишіть) його.
7
Введіть наступні значення в текстове поле інтерпретатора команд: select disk сохраненный_номер_дискаcleancreate partition primaryselect partition 1activeformat fs = NTFSassignexitПодтвердіте виконання команд натисканням функціональної клавіші Enter.
8
Дочекайтеся завершення процесу форматування і вставте інсталяційний диск в DVD-привід.
9
Поверніться в діалог «Виконати» і ще раз запустіть інструмент "Командний рядок».
10
Введіть у текстове поле інтерпретатора команд значення імя_прівода:/boot/bootsect.exe/NT60 імя_флешкі :. Підтвердіть виконання операції створення завантажувального USB-носія натисканням функціональної клавіші Enter.
11
Дочекайтеся завершення процесу і ще раз поверніться в головне меню «Пуск».
12
Перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» і виберіть інсталяційний диск операційної системи Microsoft Windows 7.
13
Розкрийте меню «Правка» верхній панелі інструментів вікна провідника і вкажіть команду «Вибрати все».
14
Перетягніть виділені файли на створену завантажувальну флешку і дочекайтеся завершення процесу копіювання.
15
Вставте створений завантажувальний USB-диск в підлягає установці OS Windows 7 комп'ютер і вкажіть його в якості завантажувального в режимі Choose Boot Device.