Як підібрати звукові драйвера.

Багато користувачів стикаються з проблемною ситуацією, коли вони купили непогану звукову карту, встановили її в системний блок комп'ютера, але не можуть знайти під неї відповідні драйвери. Найчастіше система Windows запропонує їх стандартну заміну, завдяки яким ви дійсно почуєте звук. Однак розкрити можливості нової карти можна, тільки якщо підібрати звукові драйвери, повністю відповідні її функціоналу.
Інструкція
1
Перший і, мабуть, самий надійний спосіб підібрати звукові драйвери - це зайти на офіційний сайт виробника в розділ «Завантаження/Downloads». Після чого, вибравши модель вашої звукової карти, скачайте інсталяційний пакет драйверів і встановіть їх в систему. Для закінчення установки може знадобитися перезавантаження комп'ютера, після якої ви зможете зробити настройки звучання через «Панель управління».
2
Другий спосіб підібрати звукові драйвери полягає в пошуку за ідентифікатором обладнання. Відкрийте «Диспетчер пристроїв» і зайдіть у властивості звукової карти. На вкладці «Відомості» виберіть параметр «ИД обладнання». В поле нижче ви побачите кілька рядків з інформацією. За допомогою правої кнопки миші скопіюйте перший рядок і перейдіть в браузері на сайт пошуку драйверів по коду пристрою. Вставивши скопійоване рядок в призначене поле, натисніть «Шукати» і з таблиці результатів скачайте будь знайдений драйвер.
3
Якщо ви не хочете займатися самостійним пошуком потрібних файлів, довірте його спеціальними програмами. Щоб підібрати звукові драйвери, скористайтеся так званими менеджерами драйверів. Це невеликі програми, які виконують аналіз встановленого в комп'ютері устаткування і пошук оновлених версій драйверів для кожної комплектуючої. Програм подібного роду відомо досить багато. Наприклад, Double Driver, Driver Checker, Driver Genius, DriverPack Solution, SlimDrivers. Знайти їх в Інтернеті і завантажити досить просто, крім того, багато з них є безкоштовними рішеннями. Після установки проведіть аналіз системи, і програма виведе перелік обладнання та відповідних драйверів, які можуть бути оновлені і встановлені.