Як поставити підкрилки. Як правильно встановити підкрилки на машину.

Важко уявити експлуатацію автомобіля на російських дорогах без встановлених підкрилок. На незахищений метал потрапляє сіль, камені і пісок. Обробка антикорозійними покриттями не дозволяє захистити крила машини від механічної корозії. Тому підкрилки краще встановити. Вони дозволяють істотно продовжити термін служби металу без заміни. Сучасні підкрилки виготовлені з високоякісних матеріалів і відмінно захищають автомобіль.
Вам знадобиться
  • -саморези, прищіпки або скоби
  • -подкрилкі потрібної марки
  • -антікоррозійное покриття
  • -герметік
  • -дрель
Інструкція
1
Установку підкрилки на автомобіль краще довірити професіоналам. Коштує це не дорого. Перед установкою все ретельно промивається і ретельно сушиться. Потім поверхню обробляється захисними засобами, причому не тільки зовнішня, але і доступна внутрішня, що в домашніх умовах зробити дуже проблематично.
2
Якщо ви вирішили встановити підкрилки самостійно, то знадобляться якісні підкрилки , що точно повторюють поверхню арки під колесами.
3
Конструкція буде залежати від підвіски автомобіля. Є цільні підкрилки або розрізані. Вибирайте підкрилки , відповідні моделі вашого автомобіля. На них завжди вказана марка, для якої вони призначені.
4
Залежно від підкрилки і моделі автомобіля кріпити їх можна на саморізи, скоби або спеціальні прищіпки. Купуючи підкрилки , проконсультуйтеся у продавця - консультанта яке кріплення найбільше підійде даної моделі підкрилки.
5
Разом з подкрилкамі і кріпленнями не забудьте придбати антикорозійне покриття, яким ви покриєте колісні арки перед установкою.
6
Колеса перед установкою необхідно зняти, арки ретельно промити і просушити. Сушити треба струменем гарячого повітря.
7
Після просушки ретельно обробіть всі доступні місця антикорозійним покриттям. Просихати воно повинно відповідно до рекомендацій виробника. Тільки після повної просушки встановлюйте підкрилки .
8
Залежно від моделі автомобіля і куплених подкрилків прикрепляйте їх саморізами в 7-8 точках по краю і 2-3 посередині крила. Саморізи обробляйте герметикам. Якщо модель автомобіля і підкрилки вимагає спеціального кріплення скобами або прищіпками, то кріпите відповідно до інструкції.
9
Якщо підкрилки неправильно закріпити, то частково метал залишиться без захисту. Ось чому так важливо скористатися послугами професійних майстрів.