Як відрізнити олександрит.

Олександрит - унікальний камінь, який відкрили на Уралі в XIX столітті і назвали на честь імператора Олександра II, яке сягнуло в той рік повноліття. За вартістю александрит не поступається алмазам і рубинам, а ціна каменів без зовнішніх дефектів і зовсім зашкалює. Прикраси з олександритом унікальні. Як же захистити себе від підробок бути впевненим, що перед вами справжній александрит?
Вам знадобиться
  • Електрична лампа, нормальне сприйняття кольорів.
Інструкція
1
В старовину про Олександра говорили так: «Ранок зелене, а вечір червоний». І не спроста. Подивіться на самоцвіт при денному світлі - він грає всіма відтінками зелені. А тепер зайдіть в приміщення і піднесіть камінь до електричної лампі. Колір олександрита переміниться на червоний.
2
Покрутіть камінь в руках, розгляньте з усіх боків. Ви повинні побачити, як змінюється його колір залежно від кута падіння сонячних променів: від ніжно-зеленого до жовтого, оранжевого та фіолетового. Це ще одне з унікальних властивостей александрита.
3
Вважається, що олександрит виводить шлаки з організму, лікує кровоносну систему, допомагає позбутися від алкогольної та наркозалежності, допомагає тканинам швидше регенерувати. Надіньте прикраса з александритом і прислухайтеся до своїх відчуттів. Незабаром ви повинні відчути себе краще.
4
За повір'ями, александрит робить свого власника більш добродушним, спокійним і поступливим. Поспостерігайте за собою, можливо, незначні зміни у вашому характері вже сталися.